MojAndroid

Prednedávnom sa na internete objavili rôzne špekulácie ohľadom pripravovaného Samsung smartfónu s názvom Samsung Galaxy M30. Ten má v sebe mať údajne batériu o veľkosti 5000 mAh, čo je absolútne dostatočná hodnota na to, aby vám telefón vydržal nabitý aj niekoľko dní. Zároveň sa má jednať o úplne prvý model z novej línie strednej triedy Galaxy M.

Zaujímavý kúsok so super výdržou

Výdrž batérie je pre mnohých ľudí jedným zo smerodajných faktorov, pokiaľ ide o kúpu nového zariadenia. Samsung Galaxy M30 má údajne ponúkať až 5000 mAh batériu, ktorej rezerva vás priam prinúti zabúdať nabíjačku doma. Ďalšie uniknuté informácie hovoria o 6,38-palcovom displeji s výrezom v tvare kvapky a rozlíšením 2220 x 1080. Podľahla už aj táto spoločnosť trendom výrezov?

Síce je to výrez malých rozmerov, nuž mnohí to budú výrobcovi vyčítať, pretože mnohokrát útočil najmä na spoločnosť Apple, pretože začala vyrábať produkty s výrezmi. V Samsungu Galaxy M30 by však ďalej nemala chýbať operačná pamäť o veľkosti 4 GB, trojica fotoaparátov na zadnej strane s rozlíšeniami 13 MP + 5 MP + 5 MP či predná 16 MP “selfie” kamera, ktorá je ukrytá v už spomínanom výreze. Obrázok smartfónu síce ukazuje len dvojicu zadných fotoaparátov, nuž jedná sa iba o koncept s približným dizajnom pripravovaného telefónu.

Ďalšie články k téme Samsung:

Náš tip
Toto sú grafické rozdiely systémov Samsung Experience UX (Oreo) a One UI (Pie)
Náš tip
Takto vyzerá displej Samsungu Galaxy S10
Náš tip
Samsung Galaxy A50 príde s 24 MP fotoaparátom a 4 000 mAh batériou
7.1.2019
Zdroj: Phandroid via AllAboutSamsung
 • Spixy

  nadpis trochu nešťastný, každý normálny smartfón dnes vydrží pár dní :)

  • Rastislav Salamon

   predpokladam, ze sa mysli aktivneho pouzivania, nielen lezania na stole

   • Spixy

    je cca 8 hodín screen time aktívne používanie?

    • Peter Kmec

     Je to aktívne používanie. Ale 8 hodín SoT pre niekoho znamená necelý deň výdrže…
     Napríklad taký Mate 20 X dokáže spraviť aj 20 hodín SoT. Tomu už hovorím niekoľko dňová výdrž…

+