MojAndroid

Vyzerá to tak, že na internet unikol ďalší “leak” pripravovaného modelu spoločnosti Samsung s kódovým pomenovaním “Beyond 1”. Malo by sa jednať práve o klasickú verziu veľmi očakávaného modelu Samsung Galaxy S10. 100 % prednej strany displej určite nezaberá, nuž aj tak sa jedná o veľmi zaujímavý kúsok.

“O” výrez je samozrejmosťou

V porovnaní s predchádzajúcou generáciou Samsung Galaxy S9 sú rámčeky okolo displeja skutočne minimálne, nuž dovolíme si tvrdiť, že mnohí očakávali ešte niečo viac, ako ukazuje nedávny “leak” od známeho leakera menom Evan Blass. Ten na svojom Twitter účte uverejnil fotografiu s pohľadom na prednú stranu 5,8-palcového telefónu s kódovým pomenovaním “Beyond 1”. Takéto pomenovanie má mať práve Samsung Galaxy S10, na ktorí tak nedočkavo čakáme.

Ikony na ploche sú rozmazané, aby nebolo zverejnených viac informácií, ako by malo. Model “Beyond 2”, ktorý bude s najväčšou pravdepodobnosťou označovať Samsung Galaxy S10 Plus bude vybavený veľmi podobne a badateľný rozdiel bude pri veľkosti uhlopriečky displeja. S10 Plus bude disponovať až 6,4-palcovým zobrazovačom. Vnútri oboch modelov sa bude nachádzať procesor Snapdragon 855, respektíve Samsung Exynos 9820 domácej výroby. Niektoré informácie tvrdia, že telefóny budú podporovať reverzné nabíjanie, takže zadné strany oboch modelov budú môcť nabiť akýkoľvek telefón, ktorý podporuje bezdrôtové nabíjanie (s rovnakou technológiou sa môžete stretnúť pri smartfóne Huawei Mate 20 Pro).

Tento rok od Samsungu môžeme ešte očakávať predstavenie ich prvého, komerčne predávaného smartfónu s ohybným displejom. Páči sa vám Samsung Galaxy S10 na obrázku? Váš názor nám môžete napísať dolu do komentárov!

Ďalšie články k téme “Samsung Galaxy S10”:

Náš tip
Samsung Galaxy S10 bude mať režim „Bright Night“, konkurovať bude funkcii „Night Sight“ od Google
Náš tip
Samsung Galaxy S10: Toto sú veľkosti uhlopriečok modelov novej línie smartfónov Samsung
Náš tip
Samsung Galaxy S10+ na prvých render obrázkoch a videu | Dohady
4.1.2019
Zdroj: Engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+