MojAndroid

Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds2 Pro boli oficiálne predstavené v auguste tohto roka. Práve teraz zo správ z webu SamMobile dostávajú svoj prvý firmvérový udpate. Čo teda prináša?

Aktualizácia pre Samsung Galaxy Buds2 Pro zlepšuje stabilitu

Najnovšie označenie firmvéru pre Galaxy Buds2 Pro od Samsungu je známe ako R510XXU0AVI7. K používateľom sa už začal postupne šíriť. Zoznam zmien uvádza, že bola vylepšená stabilita a spoľahlivosť týchto bezdrôtových slúchadiel. Ak ste teda doteraz mali nejaké problémy so svojim kusom, existuje vysoká pravdepodobnosť, že aktualizácia bude smerovať aj na ten váš konkrétny problém.

Samsung Galaxy Buds2 Pro aktualizácia
Firmvérová aktualizácia pre Galaxy Buds2 Pro | Zdroj: SamMobile.com

Má veľkosť len 6 MB, takže jej stiahnutie a inštalácia by nemala predstavovať problém ani v prípade obmedzeného dátového balíčku či pomalšieho internetového pripojenia. Mnohí však aktualizáciu vykonajú v pohodlí svojho domova prostredníctvom siete Wi-Fi. Najnovší firmvér je možné stiahnuť cez aplikáciu Galaxy Wearable, ktorú by ste mali mať nainštalovanú na svojom smartfóne, s ktorým máte slúchadlá spárované cez Bluetooth.

Samsung Galaxy Buds2 Pro
Galaxy Buds2 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Náš tip
Xiaomi 12T a 12T Pro oficiálne: Nadupané vlajkové lode pre náš trh

5.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+