MojAndroid

Samsung Galaxy Buds+ a Buds Pro patria vďaka viacerým pokrokovým funkciám  k najkvalitnejším Bluetooth slúchadlám na trhu. Ich funkcie teraz podľa portálu SamMobile rozširuje nová aktualizáciu softvéru.

Aktualizácia prináša detekciu nasadenia slúchadiel

Galaxy Buds+ boli uvedené na trh začiatkom roka 2020 a ako prvé TWS slúchadlá Samsungu priniesli nastavenie zvuku s duálnymi ovládačmi. Galaxy Buds Pro prišli na trh začiatkom tohto roka a v porovnaní s predchádzajúcimi slúchadlami predstavili podporu ANC (aktívne potlačenie hluku), 360-stupňový zvuk a kompaktný dizajn.

Samsung Galaxy Buds Pro
Samsung Galaxy Buds Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Nová aktualizácia softvéru im prináša funkciu detekciu ich nasadenie v uchu (Wear dectection) počas volania. Mala by automaticky prepínať zvukový signál medzi slúchadlami a smartfónom v prípade vloženia respektíve vytiahnutia slúchadiel z uší. Aktualizácia s novou funkciou sa zatiaľ objavila na domácom trhu spoločnosti Samsungu v Južnej Kórei, odkiaľ sa dostane na ďalšie trhy.

Aktualizácia softvéru má označenie R175XXU0AUK pre model Galaxy Buds+ a R190XXU0AUK1 pre model Galaxy Buds Pro. Inštaluje sa cez aplikáciu Galaxy Wearable vo vašom smartfóne. V aplikácii si môžete overiť aj jej dostupnosť. Pred inštaláciou aktualizácie si samozrejme najprv overte, že máte slúchadlá dostatočne nabité.

Aká je konkurencia?

Samsung Galaxy Buds+ a Galaxy Buds Pro samozrejme nie sú jediné špičkové TWS slúchadlá na trhu. Ich hlavnými konkurentmi sú Apple AirPods, Huawei Freebuds 4 a Sony WF-1000XM4. Lacnejšou alternatívou sú Redmi AirDots 3 Pro.

Náš tip
Dezinformačný obsah sa bude postihovať. Stránky ako oral.sk by to mali pocítiť
9.12.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+