MojAndroid

Majitelia smartfónu Samsung Galaxy A6 sa môžu v týchto dňoch už tešiť z aktualizácie na Android 10. Ak vám aktualizáciu ešte neukazuje, skúste zájsť do Nastavení a na spodku by ste mali nájsť Aktualizácie.

OneUI 2.0 pre Samsung Galaxy A6

Android 10 pre Galaxy A6 prináša veľké zmeny. Tou najväčšou je zmena rozhrania One UI 2.0, ktorá prináša vizuálne zmeny. Taktiež zjednodušuje a zoskupuje položky v Nastaveniach a upravuje notifikácie. One UI 2.0 umožní aj prepnutie systému do tmavého režimu a vynúti ho aj od aplikácií tretích strán. Android 10 prináša aj lepšiu podporu gest dotykového ovládania.

Za tip na článok ďakujeme čitateľovi Martinovi.

Videli ste už našu novú rubriku Nákupný poradca? Vyberáme v nej pre vás tie najlepšie zariadenia Samsung, aké si viete na Slovensku kúpiť.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+