MojAndroid

Nový rad inteligentných zariadení zo strednej triedy predstavil Samsung minulý rok v podobe dostupnejších smartfónov Galaxy A3 a Galaxy A5. Tie prebrali viaceré dizajnové prvky od svojho drahšieho súrodenca Galaxy Alpha, pričom inak tomu nebolo ani v prípade konštrukčného spracovania. Rám bol teda vyrobený z kovu a bol súčasťou kvalitne spracovaného unibody tela. Inak tomu nemá byť ani pri novej generácii týchto zariadení, ktoré však majú tentokrát prebrať dizajn z novších modelov Galaxy S série. Novinky sa tak budú skôr podobať na Samsung Galaxy S6, čo dokazujú aj uniknuté snímky, ktoré majú zobrazovať nástupcov modelov Galaxy A3 a Galaxy A5.

galaxy-a3-a5-2016-3

Zatiaľ sa nevie, kedy by mohol Samsung novinky predstaviť. Zdá sa však, že predstavenie si ponechá až k záveru roka, alebo na začiatok toho budúceho, kedy sa koná aj výstava CES v Las Vegas.  Každopádne, dočkať by sme sa okrem nového dizajnu mali aj lepších technických parametrov. Čo presne však Galaxy A3 a A5 ponúknu zatiaľ nevieme.

galaxy-a3-a5-2016-2

Zdroj: S-Leak

 

10.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+