MojAndroid

Spoločnosť Apple tento rok opäť šokovala, keď sa rozhodla uviesť na trh svoju novú sériu iPhonov bez nabíjačky v krabici. Niektorí výrobcovia Android zariadení na toto rozhodnutie okamžite reagovali a na sociálnych sieťach sa pochválili, že ich zariadenia obsahujú v krabici aj nabíjačku – a dokonca oveľa lepšiu ako je tá, ktorú kedysi dával používateľom Apple. Jeden takýto príspevok uverejnila na Facebooku aj spoločnosť Samsung, no z nejakého dôvodu sa ho rozhodla odstrániť. Budú sa Samsung zariadenia naozaj predávať bez nabíjačky?

História sa opakuje

Na odstránenie príspevku upozornil portál 9to5Google. Daný príspevok sa chválil tým, že Samsung zariadenia majú najlepšie fotoaparáty, batérie, výkon, pamäť a dokonca aj 120 Hz displeje. A okrem toho k nim dostanete aj nabíjačku.

Príspevok, v ktorom sa Samsung vysmieva Applu

Tento príspevok bol uverejnený v deň ohlásenia novej série iPhonov, odvtedy sa však názor spoločnosti očividne zmenil. Teraz existujú dôkazy o tom, že zariadenia série Galaxy S21 nebudú mať v krabici nabíjačku.

 

Zariadenia Samsung Galaxy S21 bez nabíjačky?

Je otázne, či spoločnosť Samsung skutočne pôjde v šľapajach spoločnosti Apple. Ak aj naozaj pôjde, snáď bude svoje zariadenia predávať s káblom, ktorý sa dá použiť aj so starými nabíjačkami, nie ako v prípade série iPhone 12. No pravdu sa dozvieme až pri predstavení série S21, ktoré by sa malo uskutočniť 14. januára.

Náš tip
Samsung Galaxy S21: Poznáme európske ceny a pamäťové varianty všetkých modelov

26.12.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+