MojAndroid

Samsung sa tento rok rozhodol svižne nakopnúť množstvo jeho modelov a dodal im aktuálny Android 9.0 Pie. Účelom tohto článku je uistiť vás, či váš Samsung bude, respektíve bol aktualizovaný na novší Android. Medzi nimi nechýbajú ani dva roky staré vlajkové lode či minuloročné modely strednej triedy z radu Galaxy A.

Zopár drobných zmien

Samsung do zoznamu aktualizovaných zariadení pridal niekoľko ďalších modelov a zoznam sa tak líši od toho z pred pár mesiacov. Telefóny, ktoré uvedieme nižšie budú, alebo už boli, aktualizované, no pokiaľ ste vlastníkom niektorého spomenutého modelu a Android 9.0 Pie vás ešte nezastihol, pravdepodobne máte kus od mobilného operátora alebo ste dostupnosť aktualizácie neskontrolovali manuálne v nastaveniach.

Ktoré Samsungy obdržia update?

Pokiaľ je váš Samsung v tejto listine a update ste doposiaľ neobdržali, odporúčame vám použiť program Samsung Smart Switch. Inak vám už neostáva nič iné ako kontrolovať dostupnosť aktualizácie a čakať. Dajte nám v komentároch vedieť, či patríte k šťastlivcom, ktorí update dostali prakticky okamžite.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
27.3.2019
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+