MojAndroid

Samsung je v mnohých smeroch veľkým inovátorom. Jednou z oblastí, kde sa snaží o rozvoj, je aj virtuálna realita. Dokazuje to napríklad aj čerstvo predstavený headset Gear VR v novej, “ľudovej” verzii iba za 100 dolárov. Ten prináša obdobné funkcie ako klasické okuliare Gear VR s tým rozdielom, že konštrukcia je ľahšia a podporuje použitie viacerých modelov smartfónov od Samsungu.

GearVR_Main_2

Gear VR v novej verzii podporujú smartfóny Samsung Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge Plus, Galaxy S6 a Galaxy S6 edge. Všetky z nich majú vysoké rozlíšenie displeja, a tak sa používateľ môže tešiť na naozaj kvalitný zážitok vo virtuálnej realite. Menšími zmenami prešla aj konštrukcia okuliarov, ktorá má nové polstrovanie a dotykovú plochu na ovládanie, ktorá je citlivejšia a presnejšia. Samsung Gear VR sme v našej recenzii označili za jedny z najdostupnejších a najlepších okuliarov s virtuálnou realitou, a preto veríme, že si aj nový, lacný model získa svojich fanúšikov. Nájdu sa aj medzi vami takí, čo plánujú kúpu tohto headsetu?

Zdroj: Samsung

25.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+