MojAndroid

S digitálnou televíziou od O2 môžete sledovať svoje obľúbené programy kedykoľvek a kdekoľvek. Nemusíte byť viazaní na veľký televízor. Novú epizódu seriálu alebo športový zápas si viete pozrieť aj na smartfóne, tablete či v počítači bez toho, aby ste potrebovali nejaké externé zariadenie.

Webové rozhranie O2 TV
Webové rozhranie O2 TV

Stačí vám aplikácia O2 TV a prihlasovacie údaje. Programy môžete sledovať až na štyroch zariadeniach súčasne. Ak svoj program zmeškáte, žiadny problém. K dispozícii máte 7-dňový archív, prípadne si vopred môžete nastaviť, aby sa želaný obsah v čase vysielania nahral.

Rozhranie mobilnej aplikácie
O2 – TV Rozhranie mobilnej aplikácie

O2 TV ponúka množstvo funkcií

Okrem aplikácie O2 TV sa dá využiť aj webové rozhranie www.o2tv.sk. Funkcie sú rovnaké, ako v mobilnej apke. Na úvodnej stránke nájdete prehľadnú ponuku rozdelenú na samostatné sekcie TV program, Seriály, Filmy, Pre deti, Šport a Nahrávky. Tu nájdete vaše nahrávky uložené po dobu 30 dní od vysielania. Po tomto čase sa automaticky odstránia.

O2 TV - Ponuka pri programe
O2 TV – Ponuka pri programe

Kliknutím na TV Program sa dostanete do EPG ponuky, známej zo set-top-boxov. Viete si tu pozrieť program na sedem nasledujúcich dní, ale aj sedem dní dozadu.  Nahrávať sa dá nielen plánovaná relácia, ale aj už odvysielaná.

O2 TV- EPG ponuka
O2 TV- EPG ponuka

Obľúbené stanice sa dajú označiť hviezdičkou, vtedy sa budú zobrazovať v hornej časti ponuky programov. V prípade potreby si program, film či seriál môžete vyhľadať ťuknutím na lupu v hornej časti displeja.

Možnosti nastavenia O2 TV

Ako už bolo spomenuté, maximom pre sledovanie v jednom čase, sú štyri zariadenia. Ak prekročíte povolený limit, môžete niektoré nepoužívané zariadenie odstrániť a prihlásiť sa v novom. Slúži na to sekcia Správa zariadení, ktorú nájdete vo vašom profile.

O2 TV- Nastavenia profilu
O2 TV- Nastavenia profilu

Nastavujete si tu aj obľúbené programy, jazyk (zvuk, titulky, rozhranie), spravujete svoje predplatné a k dispozícii je Rodičovská kontrola na ochranu detí pred nevhodným obsahom. Vekové obmedzenie pre povolený obsah je 7, 12, 15 a 18 rokov.

Kvalita zobrazenia sa nastaviť nedá, všetko prebieha automaticky. Operátor odporúča pre komfortné a stabilné sledovanie prenosovú rýchlosť internetového pripojenia aspoň 1 Mbps pre jedno mobilné zariadenie. Pri sledovaní cez Media TV box alebo Smart TV, je odporúčaná rýchlosť pre jedno zariadenie 10 Mbps.

O2 TV
O2 TV

Ako aktivovať O2 TV

O2 TV si viete aktivovať k O2 Paušálu, O2 Fér na faktúru alebo k domácemu O2 Internetu cez mobilnú aplikáciu O2 v sekcii Predplatné. Vyberiete si typ služby a kliknete na tlačidlo Aktivovať predplatné. Služba je bez viazanosti, môžete ju teda kedykoľvek zrušiť.

O2 TV
O2 TV

Prvý mesiac máte zadarmo (ak ste túto možnosť už nevyužili v minulosti). Službu si vyskúšate a ak vám nevyhovuje, v aplikácii deaktivujete. Pred koncom skúšobného obdobia vám príde upozornenie prostredníctvom SMS správy alebo e-mailom. Po bezplatnom mesiaci sa automaticky začne účtovať poplatok za vami vybranú službu.

Okrem O2 TV s počtom viac než 75 programov za 12 eur mesačne a štyrmi zariadeniami, na ktorých môžete sledovať TV naraz v jednom čase, si môžete vybrať O2 TV Mini. Za 6 eur mesačne získate 18 TV staníc, ktoré môžete naraz sledovať na dvoch zariadeniach.

Náš tip
Android 15 poteší hráčov hier. Táto novinka tu mala byť už dávno

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+