MojAndroid

Automobilové preteky sú obľúbené na každej platforme, a výnimku nerobí ani Android. Najnovším prírastkom medzi zástupy titulov z tejto kategórie je Road Smash 2 od herného štúdia Creative Mobile’s Fun Factory. V hre si budete môcť užiť reálne modely automobilov, zaujímavé misie, online multiplayer a skvelú grafiku.

Hra sa svojim konceptom odlišuje od tradičných pretekov. Hráč totižto ovláda automobil len do strán, a to buď naklonením smartfónu (pomocou akcelerometra) alebo dotykovými gestami. Cieľom je v jednom kuse prejsť 75 rôznych misii, ktoré sú rozdelené po celom svete. Na ceste je však premávka a ďalší hráči, ktorí budú znepríjemňovať postup v hre. Dostupné sú samozrejme aj možnosti úprav automobilov v garáži, bez ktorých by bola hra nudná. Medzi niektoré možnosti patrí podsvietenie, vinyl, farba automobilu a ďalšie. Okrem bežných misií je dostupný aj multiplayer, kde budete môcť konkurovať svojim priateľom zo sociálnych sietí.

Road Smash 2 Road Smash 2

Hra je dostupná zadarmo v obchode Google Play, no obsahuje vnútroherné nákupy. Road Smash 2 si môžete stiahnuť napríklad prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

13.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+