MojAndroid

Xiaomi 13T Pro je v podstate premenovaným modelom z radu Redmi K60 (konkrétnejšie variantu s prívlastkom “Ultra”), ktorý je určený pre čínsky trh. U Xiaomi to nie je nič nové. Na internete sa teraz objavili informácie ohľadom Redmi K70 Ultra, ktorý by mohol neskôr prísť aj k nám s pomenovaním Xiaomi 14T Pro. Toto sú veľmi skoré detaily ohľadom pripravovaného smartfónu, ktoré zverejnila stránka GizmoChina.

Redmi K70 Ultra bude u nás pravdepodobne známe ako Xiaomi 14T Pro

Prvé údaje ohľadom Redmi K70 Ultra zverejnil známy tipster Digital Chat Station na čínskej sociálnej platforme Weibo. V útrobách zariadenia sa podľa jeho slov bude nachádzať čipset MediaTek Dimensity 9300, teda vlajkový čip, ktorý telefónu dodá veľké množstvo hrubého výkonu.

Séria Redmi K70
Takto môže vyzerať model z pripravovanej série Redmi K70 | Zdroj: GizmoChina.com

Síce to ešte nie je potvrdené, no nové Redmi K70 Ultra by údajne malo dostať výrazne zlepšenie v oblasti fotoaparátov a rýchlosti nabíjania.

Vpredu sa má nachádzať 8T OLED displej s veľmi tenkými rámčekmi na všetkých štyroch okrajoch. Rozlíšenie displeja sa momentálne odhaduje na 1,5K alebo 2K.

Xiaomi 13T Pro
Xiaomi 13T Pro

Všetky tieto informácie je ešte potrebné brať s rezervou, keďže na predstavenie tohto čínskeho modelu si budeme musieť ešte niekoľko mesiacov počkať. Dovtedy sa toho ešte môže mnoho zmeniť.

Konkurencia

Konkurenciou pre tento telefón pochádzajúceho zo strednej / vyššej triedy bude napríklad Nothing Phone (2), pripravovaný modelový rad Samsung Galaxy S24 či HONOR Magic5 Pro.

Náš tip
Najlepšie smartfóny roka 2023 podľa redakcie. Tieto modely sa nám páčili najviac
29.12.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+