MojAndroid

Zahoďte už konečne papierový kalendár a začnite fungovať ako moderní ľudia. Jedným z najprehľadnejších a najviac intuitívnych kalendárov je dnes rozhodne Google Kalendár, ktorý ponúka výbornú mobilnú aplikáciu, aj prepracovanú webstránku. A tá sa dočkala v posledných dňoch praktickej novinky, ktorá bola doteraz dostupná len pre smartfóny a tablety. Hovoríme o Pripomenkach, ktoré vám umožnia upozorniť vás na vec, na ktorú by ste nemali zabudnúť.

pripomienky

Ide o akýsi druh jednoduchej poznámky, ktorú si vytvoríte jednorazovo a nastavíte si, kedy vám ju má kalendár pripomenúť. Napríklad, aby ste nezabudli vybrať pečúcu sa kačicu z rúry o 3 hodiny. Výhodou takejto pripomienky je aj to, že sa dá nastaviť opakovane. V Google Kalendári si tak môžete nastaviť napríklad pripomienku, aby ste každú sobotu vymenili rybičkám v akváriu vodu. Pripomienky sa nachádzajú vždy na vrchu vášho dňa v kalendári a zmiznú odtiaľ až vtedy, keď ich označíte za dokončené. Pre zobrazenie pripomienok vo vašom kalendári nie je nutná žiadna aktualizácia alebo váš zásah, mali by ste ich vidieť, a mať možnosť vytvárať, automaticky.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google

7.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+