MojAndroid

Najnovšia verzia aplikácie Google Kalendár prináša niekoľko zaujímavých noviniek. Jednou z nich je napríklad možnosť automatického vloženia štátnych sviatkov 54 krajín do kalendára. Slovensko sa v zozname sviatkov nachádza už dlhšie, a tak to pre slovenských používateľov nie je až tak podstatná inovácia. Viac by vás však mohla zaujať funkcia automatického dopĺňania informácií pri tvorení nových udalostí.

Google Kalendár vám po novom pomôže s vytvorením novej udalosti. Už pri písaní názvu udalosti si môžete vybrať názov udalosti (napríklad ak začnete písať “pora…”, tak vám kalendár sám navrhne slovo “porada”). Po zadaní názvu vám kalendár umožní rýchlo pridať lokalitu cez preložku “v” a ďalších hostí cez spojku “s”. Novú udalosť tak vytvoríte rýchlo a intuitívne. Jednotlivé detaily v udalosti už upraví sám kalendár. Pokiaľ túto funkciu chcete vyskúšať, no neprišla vám ešte aktualizácia z obchodu Play, môžete si najnovší Google Kalendár nainštalovať pomocou APK súboru, ktorý prikladáme nižšie.

Google Kalendár (apk, v5.3.3-113058720, 19,72 MB)

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
29.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+