MojAndroid

Mobilná aplikácia Prima banky je dostupná pre platformy Android a iOS a treba povedať, že za posledné 2 roky prešla poriadnou zmenou. Banka sa v súvislosti so svojou Peňaženkou snaží poskytnúť klientom čo najprehľadnejšie prostredie na prácu so svojimi financiami. Filozofiou aplikácie je to, aby mali klienti k dispozícii v prehľadnej forme funkcionality, ktoré potrebujú denne využívať. Menovite tak ide napríklad o klasické platby, prehľad účtov, či transakcií.

prima-banka-1 prima-banka-2

V uskutočnených platbách či príjmoch môžete pohodlne vyhľadávať, filtrovať potrebné položky. Pri platení či transakciách treba mať na pamäti, že denný limit presunu peňazí je 1000 eur. V aplikácii máte ďalej možnosť jednoducho si založiť sporenie v detailoch svojho účtu. Stačí zadať mesačnú splátku, deň v mesiaci kedy majú peniaze odchádzať – a sporenie máte pripravené.

Vo svojom účte vidíte spomínané kľúčové produkty, prípadne niektoré ďalšie, ktoré využívate. Ak máte predschválené povolené prečerpanie, svieti tu rovno táto informácia. Ak ho nemáte, môžete oň kedykoľvek požiadať. V aplikácii si tiež viete prípadne zriadiť aj termínovaný vklad či prezerať detaily načerpanej pôžičky.

Veľmi užitočnou funkcionalitou je ďalej i manažment kariet, kde si klienti môžu aktivovať kartu, zmeniť PIN kód, nastaviť ho, prípadne kartu napríklad pri strate okamžite zablokovať. Tiež si však môžu aj nastaviť povolenie platiť internetové platby. Nezabudnite, že aktívna karta má farebné prevedenie.

Verzia: 5.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.11
Aktuálna cena: Zdarma

V našom VIDEOblogu vám ponúkame náhľad do aplikácie Prima banky a na jej kľúčové funkcionality. Prima banka samozrejme plánuje aplikáciu aj naďalej vyvíjať. V budúcnosti to však bude najmä o tom, aby boli funkcionality ešte praktickejšie.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Smart Banka 2016: Hlasujte za najlepšiu bankovú aplikáciu

Ste aj vy klientom Prima banky a páči sa vám ich mobilná aplikácia? Tak hlasujte v ankete SmartBanka.sk a zapojte sa do žrebovania o úplne nový smartfón Huawei Mate 9! Stačí, aby ste nám venovali 5 minút vášho času a odpovedali na niekoľko jednoduchých otázok, ktoré neskôr bankám poslúžia na ďalšie vylepšenia a zmeny vo svojich systémoch. Okrem smartfónu Huawei Mate 9 je hlasujúci automaticky zapojený aj do žrebovania o ďalšie hodnotné ceny – menovite licenciu ESET Family Security Pack a 3 licencie ESET Mobile Security.

Tento článok vznikol v spolupráci s Prima bankou.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+