MojAndroid

Nová verzia aplikácie Peňaženka prináša klientom Prima banky jednoduchšie prihlasovanie prostredníctvom PIN kódu aj možnosť nastaviť internetové platby platobnými kartami.

Verzia: 5.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.11
Aktuálna cena: Zdarma

Ako funguje prihlasovanie PIN kódom? Klienti sa do Internet bankingu Prima banky prvýkrát prihlásenia so svojim menom a heslo, pričom ich identitu overí aj kontrolný SMS kód. Po prvom prihlásení si môžu následne nastaviť 4-miestny PIN, ktorý poslúži pre ďalší vstup do Internet bankingu. Bezpečnosť je zaručená aj správou zariadení využívajúcich PIN. Tie je možné v prípade potreby odstrániť, takže pri ďalšom prihlásení, bude na nich potrebné zadať znova používateľské meno a heslo.

Nastavenie internetových platieb

Pre zvýšenie bezpečnosti používania platobných kariet a poskytnutie ešte väčšej kontroly nad internetovými platbami prostredníctvom platobných kariet priniesla Prima banka do svojej Peňaženky možnosť zakázať alebo povoliť platby platobnou kartou na internete. V časti Platobné karty má užívateľ uvedené, či sú Internetové platby jeho platobnou kartou povolené alebo zakázané. Pre zmenu stavu stačí len stlačiť tlačidlo “Zakázať” resp. “Povoliť”.

O aplikácii Peňaženka

S aplikáciou Peňaženka získajú klienti banky dokonalý prehľad o svojich účtoch, úveroch, sporení ale aj o platobných kartách. Aj neklienti banky však môžu využiť jednoduchý a prehľadný Rozpočet, prostredníctvom ktorého si môžu kontrolovať výdavky, zaznamenávať všetky svoje príjmy, či nastaviť si pripomienky na úhradu dôležitých platieb.

9.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+