MojAndroid

Na výstave CES prebieha okrem predstavovania nových zariadení a elektroniky aj udeľovanie prestížnych ocenení vo viacerých kategóriách ako dizajn či technologické inovácie. Prihlásené produkty prejdú hodnotením nezávislých dizajnérov, inžinierov, ale aj zástupcov médií. Spoločnosti Samsung sa napríklad v oceňovaní vážne darilo a priniesla si ešte viac ocenení ako minulý rok. Spolu to bolo až 80 cien za inovácie na veľtrhu, no prikladáme len zoznam zariadení, ktoré s našou stránkou súvisia :)

Samsung získal ocenenie za najlepšieho inovátora, teda Best of Innovation award, napríklad až 31 ocenení z domácej zábavy a veľa ďalších.

Vybrané ocenenia:

Samsung Ativ Book 9 – ocenili ho štyrmi cenami, vrátane „finalista“ v kategórii digitálne trendy Top Tech of CES 2015. Okrem toho získal cenu od Pocket-Lint za Best Laptops of CES 2015, ocenenie od Tech Time za najlepšie inovácie a od Windows Central CES získal cenu top Pick award.

SSD disk T1 – prenosný SSD disk získal až 8 cien, vrátane PC Mag’s Best of CES Best Storage Device award, ocenenie Reviewed.com CES Editors’ Choice Award a od Techlicious bol vybratý na zoznam Top Picks of CES.

ASUS získal na CES Innovation Awards sedem ocenení, kde jeho produkty oslovili dizajnom a celkovou kvalitou spracovania.

ASUS ZenBook NX500 Series je ultraprenosný notebook, ktorý je prvý ASUS notebook so 4K/UHD (3840 x 2160) displejom a technológiou ASUS VisualMaster technology. Má 15,6-palcový IPS displej a poháňa ho štvorjadrový procesor Intel® Core™ až do i7 a grafická karta NVIDIA® GeForce® GTX™ až do 850M s 2GB GDDR5 video pamäte.

ASUS Republic of Gamers (ROG) GR8 je ultra-kompaktný herný počítač, ktorý ponúka výkon v tele s objemom len 2,5 litra. Je vybavený procesorom Intel Core i7 a grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 750Ti.

ASUS Transformer Book T300 Chi je výkonné zariadenie 2-v-1 s odnímateľným 12,5-palcovým tabletovým displejom. Transformer Book T300 Chi obsahuje najnovší procesor Intel Core M a je vybavený IPS displejom s rozlíšením 2560 x 1440 WQHD.

V línii Chi produktov sú aj modely T100 Chi (10,1-palca, je najtenší Windows tablet na svete s hrúbkou 7,2 mm) a T90 Chi (najtenší 8,9-palcový tablet na svete s hrúbkou 7,5 mm). ASUS ZenBook UX305 – plne hliníkový ZenBook UX305 je najtenším 13,3-palcovým QHD+ notebookom na svete. Jeho hrúbka je len 12,3 mm a poháňa ho procesor Intel Core M pre plynulý multitasking. Obsahuje rýchly SSD disk s kapacitou až 256 GB. 13,3-palcový displej má rozlíšenie až do 3200 x 1800 pixelov (QHD+).

ASUS Republic of Gamers (ROG) G20 je najvýkonnejší kompaktný herný stolný počítač na svete, v jeho skrinke s objemom 12,5 litra je procesor Intel Core i7 a grafická karta NVIDIA GeForce GTX 980.

Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+