MojAndroid

Začíname s postupným predstavovaním prezentátorov na HTC Android Roadshow 2011, ktorá sa koná už budúci týždeň 19. mája 2011 v Bratislave. Vstup je bezplatný. Jedným z prezentujúcich je aj Richard Mihalovič a tu sú jeho témy: 
– mobile tunning, aby váš mobil vyzeral sexy :) Povieme si niečo o soft aj hard tunningu alebo ako z mobilu vyžmýkať čo najviac …
– Android v bežnom živote. “Extravagantný” prehľad aplikácií, o ktorých ste možno nevedeli.

Kto je Richard Mihalovič?

O mne: Programujem od 14. rokov, môj prvý počítač bol COMMODORE 64. Odvtedy som vystriedal množstvo hardvéru (zariadenia sa stále zmenšovali a zrýchlovali :). Samozrejme som si prešiel aj mnohými programovacími jazykmi: assembler, basic, pascal, delphi, c, c++, c#, matlab, python, java, php a iné. A ako som sa dostal k Androidu ? EVOLÚCIA ! :)

Niekoľko fotografií z Richardovho mobile tunningu:

Ak sa chcete zúčastniť stretnutia Android fanúšikov, prihláste sa na stránke HTC AndroidRoadshow.sk

12.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+