MojAndroid

Pred niekoľkými dňami americká spoločnosť Google pomocou hádanky prezradila fanúšikom dátum najbližšej udalosti, ktorou bude Google I/O. Portál AndroidAutority zverejnil informácie ohľadom tohto pripravovaného eventu. Určite sa dočkáme aj príchodu novej verzie operačného systému Android 13.

Kedy nám Google plánuje predstaviť novinky a systém Android 13?

Tohtoročná hádanka dala zákazníkom naozaj zabrať. Niektorým jej vyriešenie trvalo aj niekoľko hodín. Bola o niečo zložitejšia, ako tá z minulého roku, ktorá trápila ľudí len zopár minút.

Keďže sa tento hlavolam už podarilo vyriešiť, na sociálnej sieti Twitter sa objavilo niekoľko príspevkom z odhalením riešenia. Jedným z nich je aj CEO samotnej spoločnosti, Sundar Pichai, ktorý v príspevku uviedol dva dátumy. Podľa týchto informácií sa udalosť Google I/O pripravuje na 11. a 12. mája 2022.

Zvláštne je, že minulé roky boli udalosti plánované na tri dni a väčšinou začínali vo štvrtok. Tento krát sa to spoločnosť rozhodla posunúť na stred pracovného týždňa, čiže na stredu. Rovnako ako v predošlých rokoch, ani tento rok nebude Google predávať lístky na prístup k udalosti.

Celý event bude dostupný pomocou živého vysielania pre všetkých fanúšikov technológií úplne zadarmo. Oficiálne sa toto predstavenie bude konať v amfiteátri Shoreline v Kalifornii, čo sa naposledy dialo roku 2019. 

Google Pixel 6
Google Pixel 6 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Do amfiteátra budú mať prístup pravdepodobne len niektorí zamestnanci a špeciálni hostia, ktorí spolupracujú s Googlom. Na predstavení určite nebude chýbať ani očakávaná novinka, a to Android 13.

Je možné, že nám Google ukáže aj nový model vlajkovej lode Google Pixel 6a. Spoločnosť určite postupne prezradí celý harmonogram udalostí, ktoré sa počas dvoch dní budú konať. Ak ste fanúšikom technológií, sledujte náš portál a my vás budeme informovať o nových informáciách ohľadom udalosti Google I/O 2022.

Náš tip
Samsung Galaxy S21 FE je ďalším smartfónom s aktualizáciou na One UI 4.1

23.3.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+