MojAndroid

Áno, vieme, aká je situácia na slovenskom trhu. Mnohí z vás ešte stále čakajú na aktualizáciu s Androidom 6.0 Marshmallow a my už hovoríme o novom Androide 7.0 N. Tí s vás, ktorí majú Nexus zariadenia a najnovšie vlajkové lode známych výrobcov, však už teraz môžu myslieť na aktualizáciu, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou ponesie pomenovanie Nutella. Dočkať by sme sa jej mali ešte toto leto.

n-preview-updates_2x

Náš tip
Google zverejnil Android N Developer Preview 4. Vieme, aké novinky prináša

Ak zohľadníme dátumy, v ktorých boli predstavené predošlé verzie Androidu, tak môžeme očakávať, že finálna developerská verzia Android N Developer Preview príde do Nexus zariadení v polovici júla. Ak Google dodrží harmonogram, tak finálnej verzie Androidu 7.0 N sa dočkáme v polovici až koncom augusta. Reálne to však vidíme až na septembrové predstavenie. Vlajkové lode spoločností Samsung, HTC a LG by tak aktualizáciu s v poradí siedmou hlavnou verziou Androidu mohli dostať pred koncom roka. Len tak mimochodom, akú verziu Androidu máte na svojom zariadení aktuálne vy?

Zdroj: AndroidCentral

24.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+