MojAndroid

Už dlhšie sa hovorí o tom, ako by sa mala volať najnovšia verzia Androidu (N) a Google dokonca nechal ľudí, aby sami navrhli meno tohto systému. Dnes však Google kašle na všetky návrhy a zo zarytých fanúšikov Androidu si urobil poriadnu srandu. Aj v najnovšom Androide N prejdete na easter egg a dlhšie podržíte prst na písmene N, zobrazí sa názov Namey McNameface. Ten je inšpirovaný jednoznačne loďou amerických vedcov, ktorá v podobnom hlasovaní ľudí o jej názve získala meno Boaty McBoteface

ap_resize

Hoci ide o parádny vtip, nový Android N sa tak určite nebude volať. Viacero indícií naznačuje, že ponesie označenie po obľúbenej nátierke Nutella, o čom hovoria aj najnovšie fotografie viceprezidenta Androidu Hiroshi Lockheimera, ktorý na svojom Twitter účte zdieľal fotografiu, kde naznačil, ako sa bude volať nový Android. Nejde pritom o jeho prvú fotografiu, na ktorej poukazuje na označenie Nutella. Aký je váš tip na meno nového Androidu N?

Zdroj: AndroidPolice

16.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+