MojAndroid

Posledná tohtoročná Orange Android Roadshow sa blíži. Okrem najnovších zariadení a zaujímavého programu, budete môcť navštíviť aj stánok generálneho partnera akcie – Orangeu. Ten si pre vás pripravil viacero noviniek, vrátane rýchleho 4G internetu, vďaka ktorému môžete byť doslova #vsadeonline.

Orange je najväčším mobilným operátorom na Slovensku. Svojou mobilnou dátovou sieťou s kombinovaným pokrytím v 3G a 4G sieti pokrýva viac než 95% populácie SR. Vďaka vysokorýchlostnej mobilnej dátovej sieti prináša  svojim zákazníkom užitočné a hodnotné služby, ktoré reagujú na nové potreby ľudí a spájajú ich s tým, na čom im záleží. Zároveň prináša nový zvýhodňovania zákazníkov, ktorí sa rozhodnú pre kombináciu mobilných aj fixných služieb. Už nemá len jednu ponuku pre všetkých zákazníkov, ale benefity vyplývajúce z kombinácií služieb prispôsobuje očakávaniam konkrétnej cieľovej skupiny. Zákazníci, ktorí si k svojmu paušálu vyberú  pevný internet a digitálnu televíziu, získajú v balíkoch Orange Mix množstvo ďalších, pre nich relevantných výhod.

Náš tip
Orange predstavil svoju vianočnú ponuku, chce sa odlíšiť, zaujať a odmeniť | VIDEO

Vedeli ste, že Orange si pre svojich verných aj nových zákazníkov pripravil zaujímavý bonus? Každý zákazník, ktorý sa o svoju dobrú skúsenosť s Orangeom podelí so svojim blízkym a ten sa na jeho odporučenie rozhodne využiť ponuku Orangeu, bude odmenený. Odmenený však bude nielen on, ale aj nový zákazník, ktorý si do Orangeu prenesie svoje číslo. Pri prechode nového zákazníka do Orangeu získavajú obaja odmenu až do výšky 150 eur. Od výšky mesačných poplatkov nováčika sa odvíjajú aj benefity pre oboch zákazníkov.

orange

Výhody digitálnej doby si zákazníci Orangeu môžu užívať aj v nových inšpiratívnych predajniach, prípadne každý mesiac pri kontrole svojich mesačných platieb na svojich digitálnych faktúrach. Tie nahrádzajú klasické faktúry, ktoré zákazník obdržal e-mailom vo forme PDF alebo v klasickej, papierovej podobe. Digitálna faktúra je výnimočná v tom, že na nej zákazník v reálnom čase vidí svoju spotrebu a priamo zo smartfónu bude môcť svoju faktúru aj zaplatiť.

Vianoce v Orangei sú jedna báseň

Orange opäť spája Vianoce s dobročinnosťou a už po tretí rok ako jediný operátor spája svoju komerčnú vianočnú ponuku s pomocou iným. Za každý paušál, internet, televíziu alebo inú službu, ktorú si do 28. 11. 2016 zákazníci objednajú, prispeje Orange na krajšie Vianoce ľuďom, ktorí sú v núdzi.

Tešíme sa na vás!

Na Orange Android Roadshow v Trnave sa spolu s vami stretneme 26. novembra. Na stretnutie príde nielen naša redakcia, ale aj ďalší partneri, ktorí so sebou prinesú to najlepšie zo sveta Androidu a smart zariadení. Spolu s Orangeom sa už na vás tešíme!

registrovat sa

Registrácia na Orange Android Roadshow 2016 je bezplatná a pokiaľ sa na akciu zaregistrujete a osobne na ňu aj prídete, budete zapojení do žrebovania o smartón Huawei P9 ako aj ďalšie hodnotné ceny.

9.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+