MojAndroid

Orange na tlačovej konferencii v Bratislave predstavil svoju novú vianočnú ponuku. Tlačovka začala tým, že operátor zhrnul základné informácie o pokrytí, podľa ktorých rýchlym mobilným internetom pokrýva už 95% populácie Slovenska. To sa prejavilo aj na prenesených dátach, ktorých množstvo v septembri medziročne vzrástlo o 12%, pričom pri 4G sietí bol rast ešte rýchlejší, a to na úrovni 47%. Orange tiež vyzdvihol koncept svojich nových predajní, ktoré sa budú postupne rozširovať aj do ďalších miest. Momentálne ich je po celom Slovensku už trinásť. Operátor informoval aj o nových konvergentných balíkoch, ktoré majú spájať telekomunikačné služby s inými odvetviami, ako sú financie, smarthome a iné. Prejdime však k samotnej vianočnej ponuke. Jej filozofiou je odlíšiť sa, zaujať niečim novým a odmeniť svojich zákazníkov.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Orange Mix Komplet

Orange mix bude cieľovo zameraný na tri rôzne typy zákazníkov. Pre tých operátor vyskladal tri nové konvergentné balíky, ktoré sú orientované na konkrétne zákaznícke segmenty. Pre dynamických rodičov je to Orange Mix Komplet, ktorý v sebe za 24,99 eur zahŕňa pevný internet FiberNet Maxi s rýchlosťou až 500 Mbit/s, TV balík Filmbox Premium, Extra skupina Navzájom zadarmo, mobilnú TV a 2000 MB dát mobilného internetu so zdieľaním na 1 SIM. Balík je dostupný pre všetkých zákazníkov, ktorý majú mesačný poplatok za hlasový paušál aspoň 30 eur.

orange-vianoce

Orange Mix Optimal

Ďalším balíkom z konvergentnej ponuky Orange Mix je balík za 14,99€, ktorý ponúka pevný optický internet alebo DSL 15, 2000 MB predplatených dát, službu zdieľanie dát na 1 SIM kartu a bezpečnostný balík ESET. Tento balík môžu získať zákazníci, ktorí mesačne minú na hlasový paušál aspoň 20 eur.

imag1971-copy

Orange Mix Štart

Orange Mix Štart je určený pre tých zákazníkov, ktorí mesačne minú za svoj hlasový paušál aspoň 15 eur. Za balík Mix Štart v prípade záujmu zaplatia 14,99€ a získajú v ňom pevný optický internet FiberNet mini alebo DSL 8, tablet Prestigio WIZE7 4G za 1 euro, dátovú SIM do tabletu s 1500 MB predplatených dát, možnosť založenia skupiny Navzájom zadarmo a hovory zdarma na Expert linku a Zákaznícku linku.

mix-start

Orange Mix Profi

Posledný balík Orange Mix Profi je určený pre firemných zákazníkov. Tí si budú môcť v rámci balíku Profi vybrať jednu z výhod. Rozhodovať sa môžu medzi 50% zľavou za službu monitoringu vozidiel, roamingovým balíkom Svet dáta 100 MB na jedno číslo alebo 2000 MB predplatených mobilných dát s bezpečnostným balíkom ESET Security. Ak nemajú záujem ani o jednu z doplnkových služieb, môžu si vybrať Orange Mix Bonus so 100€ zľavou na mobil alebo tablet. Okrem toho je k dispozícii aj 5€ mesačná zľava po dobu 30 mesiacov.

mix-profi

Pre tých zákazníkov, ktorí si z ponuky konvergentných služieb Orangeu nevyberú, je k dispozícii stále zľava 5 eur. Tú získajú pri paušáli s mesačným poplatkom minimálne 10€, ku ktorému si vyberú pevný internet do svojej domácnosti alebo výhodný balík internetu s TV.

150€ bonus za odporúčanie a prenos čísla

Orange okrem nových balíkov v rámci vianočnej ponuky predstavilo aj bonus za prenos telefónneho čísla a odporúčanie nového zákazníka, ktorí si u operátora zakúpi nový paušál. Za prenos čísla získa zákazník bonus až do výšky 150€, pričom rovnaku sumu získa aj nový zákazník, ktorý do Orangeu prišiel na základe jeho odporúčania. Spolu tak môžu získať 300€ bonus, ktorý sa počas trvania viazanosti rozloží na 20 mesačných splátok. Jeho výška sa odvíja od výšky mesačných poplatkov nováčika, ktorý príde do Orangeu. V prípade, že sa nový zákazník rozhodne pre paušál s mesačným poplatkom od 10-19,99€ mesačne, obaja zákazníci získajú bonus v hodnote 50 eur. To predstavuje zľavu 2,5€ na faktúre po dobu 20 mesiacov. Ak sa rozhodne pre paušál za 20-29,99€, tak bonus sa zvýši na 100 eur. V prípade, že nový zákazník si vyberie paušál, za ktorý mesačne zaplatí viac ako 30 eur, tak obidvaja zákazníci získavajú bonus 150 eur. Podmienkou je, aby existujúci zákazník mal paušál v hodnote aspoň 10€.

orange-vianoce1

Dáta zadarmo pre dátové paušály aj skupiny Navzájom zadarmo

Vo vianočnej ponuke Orange uvádza aj nový dátový bonus pre skupiny Navzájom zadarmo. Tie môžu teraz na pol roka získať 1GB dát mesačne úplne bezplatne. Ten si môže aktivovať každý člen skupiny veľmi jednoducho zaslaním SMS na číslo 969 s textom 1GB, online v zákazníckej zóne či cez aplikáciu Orange Go. Tento vianočný benefit je určený pre majiteľov paušálov Flex 10€ a viac, Max, Data Max, predplatenú Prima kartu, ale aj pre vybrané staršie WOW a Ideálne paušály. Okrem toho, 1000MB dátový bonus získajú na pol roka zadarmo aj zákazníci s dátovým paušálom Data Max.

orange-navzajom-zadarmo

Výhodnejšie mobilné telefóny pre paušály Max 30 a Max 40

Zákazníci Orangeu pri paušáloch Max 30 a Max 40 budú môcť využiť aj nové zľavy na mobilné telefóny. K paušálu Max 30 ponúka operátor smartfón Huawei P8 Lite za 9 eur alebo Samsung Galaxy J3 za 29 eur. V prípade paušálov Max 40 bude mať zákazník na výber medzi Samsungom Galaxy A3 2016 za 19 eur a Huawei P9 Lite za 29 eur.

Súťaž o výlet do Disneylandu pre celú rodinu

Každý zákazník, ktorý má zriadenú alebo si do konca roka zriadi svoju skupinu Navzájom zadarmo, bude zaradený do súťaže o 10 vstupov pre 4 osoby do DisneyLand Paríž s hradeným ubytovaním a letenkou.

Darujte Vianoce

Orange aj tento rok pomáha a z každej komerčnej operácie venuje 0,50 eur grantovému programu Darujte Vianoce. Tak majú aj zákazníci Orangeu možnosť dať pred Vianocami zo seba to najlepšie a urobiť radosť nielen sebe a svojim blízkym, ale aj ostatným. Minulý rok sa podarilo vyzbierať takmer 32 000 eur, ktoré pomohli rôznym rodinám s neľahkým osudom.

26.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+