MojAndroid

Tento týždeň sa dočká mobilná hra roku 2016 ďalšej aktualizácie. Tá prinesie až 80 nových Pokémonov, ktoré dodajú tejto hre rozhodne nový vietor do plachiet. Budú medzi ne patriť napríklad aj Chikorita, Cyndaquil a Totodile. Nové Pokémony budú dostupné na chytenie vo voľnej prírode, narozdiel od poslednej aktualizácie, v ktorej boli Pokémony dostupné len po vyliahnutí z vajec.

Okrem nových Pokémonov prinesie aktualizácia aj dva druhy nových bobúľ, nové nástroje na evolúciu Pokémonov, či nový typ gameplay-u. Ide o jednu z najväčších aktualizácií tejto hry, pričom Niantic CEO, John Hanke, potvrdil, že Niantic pripravuje aj ďalšie vylepšenia hry, stretnutia používateľov, ako aj nových Pokémonov.

Náš tip
Tržby z Pokémon GO prekonali hranicu 1 miliardy dolárov

Ste fanúšikom tejto mobilej hry aj vy? Napíšte nám, koľko Pokémonov sa už nachádza vo vašej zbierke!

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TheVerge

16.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+