MojAndroid

Populárna hra Pokémon GO poteší všetkých, ktorí plánujú sviatok sv. Valentína tráviť v uliciach chytaním malých postavičiek. Za každého chyteného či vyliahnutého Pokémona získajú hráči počas sviatku sv. Valentína dvojnásobok potravy. Okrem toho bude oveľa jednoduchšie nájsť pokémonov zafarbených do ružova.

Náš tip
Tržby z Pokémon GO prekonali hranicu 1 miliardy dolárov

To znamená, že jednoduchšie nájdete pokémonov ako Clefable či Chansey. Tiež je šanca, že počas špeciálnej valntínskej udalosti uvidíte pokémonov Smoochum, Igglybuff a Cleffa, ako sa vyliahnu z vajíčok. Novinkou je tiež aj to, že od 8. do 15. februára vydržia návnadové moduly až šesť hodín, takže môžete chytaním pokémonov stráviť celé poobedia.

Je tiež pravdepodobné, že počas Valentína uvidíme ďalších zaujímavých pokémonov. Predpokladá sa, že zvýšenú šancu výskytu budú mať Chansey, Clefairy, Clefable, Jigglypuf, Wigglytuff, Jynx a Porygon, kým Cleffa, Igglybuff a Smoochum by sa mali častejšie liahnuť z vajíčok.

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Pokémon GO via Android Community

10.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+