MojAndroid

Xiaomi sa napriek mohutnej nadstavbe a veľmi veľkým plánom expanzie nezabúda starať aj o modely, ktoré už sú na trhu nejakú tú dobu. Myslí hlavne na najobľúbenejšie z nich a prirodzene aj na vlajkové lode. Preto v poslednej beta verzii nadstavby MIUI dostáva nahrávanie videa pri 4K 60 fps niekoľko top modelov.

Obľúbené modely musia zostať zásobované

Xiaomi sa bez diskusie radí medzi najlepších výrobcov smartfónov na svete. Za pár rokov sa stihlo z neznámej značky vytiahnuť na priamu konkurenciu pre gigantov ako Samsung a Apple. Boj o zákazníkov vyhráva hlavne vďaka bezkonkurenčnému pomeru ceny a výkonu, ktorým vie urobiť škrt cez rozpočet aj výrobcovi ako Huawei.

Xiaomi sa napriek kope nových modelov nezabúda starať aj o tie staršie
Xiaomi sa napriek kope nových modelov nezabúda starať aj o tie staršie

Aby si udržalo stálu obľúbenosť medzi zákazníkmi, Xiaomi nepretržite pracuje na stálom príjme aktualizácií pre väčšinu svojich modelov. Okrem takých, akými sú Android 9.0 Pie pre Pocophone F1 alebo iné, pracuje aj na aktualizáciách nadstavby, aby prinieslo obľúbené možnosti a novinky.

Najlepšie modely roku 2018 môžu nahrávať plynulejšie 4K video

V najnovšej beta verzii nadstavby MIUI sa dostalo na 4K nahrávanie videa pri plynulejších 60 snímkach za sekundu. Konkrétne budú o túto možnosť obohatené modely Xiaomi Mi 8, Mi 8 Pro a Poco F1MIUI 10 Global Beta 9.3.1 spustená 1. marca 2019 je dostupná na stiahnutie pomocou odkazov nižšie.

>>Stiahnuť MIUI 10 Global Beta 9.3.1 pre Pocophone F1<<

>>Stiahnuť MIUI 10 Global Beta 9.3.1 pre Xiaomi Mi 8<<

>>Stiahnuť MIUI 10 Global Beta 9.3.1 pre Xiaomi Mi 8 Pro<<

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Xiaomi Mi 8 dostane 4K@60fps video, Mi 8 SE zase super nočný režim
Náš tip
Pocophone F1 dostáva update, ktorý konečne sprístupní Netflix vo vysokom rozlíšení
Náš tip
Ktorý smartfón Xiaomi vybrať: Mi 8/Pro vs Pocophone F1? | AndroidForum.sk
3.3.2019
Zdroj: XDA Developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+