MojAndroid

Na internete sa nachádza množstvo informácií ohľadom pripravovaných Pixelov strednej triedy. Tie majú priniesť zaujímavé špecifikácie, lacnejšiu konštrukciu, no fotoaparát kvalít hodných vlajkového modelu. Nesmieme zabudnúť ani na najčistejšiu podobu Androidu a pravidelné systémové aktualizácie.

Pixely strednej triedy mieria na trh

Škatuľky so smartfónmi Google Pixel 3a XL sa objavili na policiach skladu amerického predajcu Best Buy v Springfielde v štáte Ohio. Niet sa však čomu čudovať, pretože k predstaveniu dôjde už 7. mája. Takéto fotografie doposiaľ nepredstaveného zariadenia dokážu zaujať nejedného nadšenca.

Elitný fotoaparát za nižšiu cenu

Pripomenieme si, že Pixel 3a bude disponovať kompaktnejším, 5,6-palcovým displejom, čipsetom Snapdragon 670, 4 GB RAM a 12-megapixelovou kamerou s Pixel Visual Core, ktorý sa mimochodom nachádza v prémiovom Google Pixel 3. Väčší Pixel 3a XL bude mať obrazovku až 6-palcovú. O výkon sa bude starať Snapdragon 710. Dúfame, že budeme svedkami Google Pixel zariadení, ktoré si bude môcť zaobstarať skutočne každý. Jednalo by sa tak o skutočne atraktívne telefóny.

google pixel 3a xl na sklade popis

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Prvé Pixely strednej triedy budú predstavené 7. mája

Náš tip
Google Pixel 3a a Pixel 3a XL: Nové rendery potvrdzujú známe parametre

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+