MojAndroid

orange-logoSlovenský operátor Orange predstavil nový program Šikovná voľba. Program bude ponúkaný bez viazanosti a bez pevných mesačných poplatkov, pričom bude obsahovať viaceré bonusy v závislosti na výške úhrady. Operátor svoj nový program charakterizuje štyrmi základnými bodmi:

  • Bez viazanosti a mesačných poplatkov
  • Neobmedzené správy a víkendové volania v sieti Orange ako automatická a bezplatná odmena za využívanie služieb
  • Výhodná cena za volania do všetkých sietí na Slovensku, ktorá sa po každých 15 prevolaných minútach znižuje
  • Stop nepríjemným prekvapeniam na faktúre za internet v mobile

Základom programu je cena za volania do ľubovoľnej siete v SR, ktorá začína na 12 centoch za minútu a automaticky sa každých 15 prevolaných minút znižuje. Už po 15 prevolaných minútach zaplatí zákazník len 11 centov a po ďalších 15 minútach už len 10 centov za minútu. Všetky hovory realizované po 45. minúte v danom fakturačnom období budú spoplatnené cenou 9 centov za minútu. Volania do Európskej únie, USA a kanady vyjdú na 12 centov za minútu, smska bude stáť 6 centov bez ohľadu na to, či smeruje do sietí v Slovenskej republike, EU, USA, alebo Kanady.

Zákazníci, ktorých spotreba s novým programom Šikovná voľba dosiahne v danom mesiaci aspoň 5 eur, získajú automaticky a bezplatne ako odmenu neobmedzené SMS a MMS správy do siete Orange na celé ďalšie fakturačné obdobie. Ak ich spotreba dosiahne 10 eur a viac, k neobmedzeným správam automaticky pribudnú aj bezplatné volania v sieti Orange počas víkendov a sviatkov.

V rámci Šikovnej voľby ponúka operátor aj dátové služby bez nutnosti predplateného dátového balíčka. Program automaticky vyhodnocuje objem prenesených dát a s jeho nárastom znižuje cenu za MB od 0,79 eura až na 0,01 eura za MB. Zákazníci i keď nemajú aktivovaný dátový balíček, za svoju mesačnú dátovú spotrebu zaplatia najviac 15 eur, čo zodpovedá 690 MB prenesených dát.

Program Šikovná voľba od Orangeu bude k dispozícii už od pondelka 22. apríla 2013.

Zdroj: Orange

19.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+