MojAndroid

Aj tento rok vyhlásil portál MojAndroid.sk už piaty ročník ankety Orange Android Roka 2014. Hlasovania sa zúčastnilo viac než 17 000 hlasujúcich, ktorí si zvolili svoje najlepšie smartfóny, tablety a príslušenstvo. Anketa už pozná svojich víťazov, ako to však dopadlo v jednotlivých kategóriách a smartfónmi v nich nominovaných? Ktoré smartfóny sa umiestnili tesne za prvou trojkou? Tak práve na tieto otázky sme sa vám rozhodli odpovedať. Predstavujeme vám 5 najlepších produktov, ktoré boli zaradené do kategórie Android príslušenstvo. 

Náš tip
Orange Android Roka 2014: poznáme najobľúbenejšie Android smartfóny a tablety na Slovensku

Predstavujeme kategóriu Android príslušenstvo

Jednu vec si kupujete častejšie než Android smartfón a teraz nemyslíme na aplikácie. Áno správne, je to príslušenstvo k smartfónu či tabletu. Rôzne doplnky a Hi-Tech hračky rozširujú nielen funkcie a vlastnosti telefónu, a preto sme sa ich aj tento rok zaradili do ankety.

TOP 5 najlepších:

  1. Parrot AR. Drone 2 (23,8%)
  2. LG PD233 prenosná tlačiareň (20%)
  3. HTC Dot View (13,4%)
  4. Nexus 9 Keyboard (6,9%)
  5. Sony SBH80 – Bluetooth Stereo headset (10,1%)

android-roka-2014-prislusenstvo

Parrot AR. Drone 2

AR.Drone 2.0 je hračka na spôsob kvadrikoptéry, ktorá je vybavená množstvom funkcií a dá sa ovládať vaším smartfónom alebo tabletom. Táto novšia séria prináša dvojnásobne vyššiu kapacitu batérie, čo prináša celkový čas lietania približne 36 minút pri vzdialenosti od používateľa maximálne asi 50 metrov. Dokáže nahrávať obraz, ktorý je prenášaný v HD rozlíšení v reálnom čase do vášho smartfónu alebo tabletu. Uvidíte čistý, ostrý obraz rovnako ako keby ste sedeli na pilotovom mieste. AR. Drone 2.0 má tiež výkonnú palubnú jednotku, ktorá zabezpečuje extrémne jemnú presnosť a tiež automatické stabilizačné prvky.

AR.Drone-2.0-

 

Parrot AR.Drone 2.0 Elite Edition Snow PF721841BI môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk) Porovnať ceny >>

 

 LG PD233 prenosná tlačiareň

LG PD233 je prenosná tlačiareň pracujúca bezdrôtovo cez Bluetooth. Tlačiareň ponúka technológiu NFC vďaka ktorej sa jednoduchšie sprárujete s telefónom alebo tabletom. Táto malá a ľahko skladovateľná tlačiareň je výborným doplnkom na cestách alebo počas dovolenky.

lg-pocket-photo-pd233-1

HTC Dot View

V tomto dvojúčelovom puzdre na smartfón sa spája funkčnosť s formou. Puzdro umožňuje okamžitý prístup k telefónu aj vtedy, keď je zatvorené. Ochranné puzdro okolo celého smartfónu s obalom, na ktorom sa nachádza mriežka s blikajúcimi bodmi, umožňuje prijímať hovory a e-mailové upozornenia, plánovať pripomenutia, získavať aktualizované informácie o počasí a oveľa viac bez potreby otvoriť puzdro. Prostredníctvom funkčného dizajnu mriežky s bodmi zmeňte spôsob, akým používate telefón, a zmeňte tiež jeho vzhľad v štýle retro hodný všetkých nových smartfónov HTC One (M8). K dispozícii sú dizajny Warm Black, Imperial Blue, Orange Popsicle a Baton Rouge.

htc-dot-view-multi-color-slide-01

Púzdro HTC HC M100 sivé môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

 Nexus 9 Keyboard

Buďte produktívni, keď ste v pohybe vďaka odoberateľnému krytu s klávesnicou pre tablet Nexus 9. Citlivá mechanická klávesnica sa vyznačuje vonkajším obalom z čiernej kože a bezdrôtovým spárovaním pomocou rozhrania Bluetooth. Premeňte svoj Nexus 9 na pracovnú stanicu jednoducho pomocou magnetického systému snap-and-go, ktorý vás nezdrží.

Nexus-9-Keyboard-Folio-case

Sony SBH80 – Bluetooth Stereo headset

Bluetooth headset Sony SBH80 je určený pre náročných poslucháčov. Nejde totižto o obyčajný set s konektivitou Bluetooth, batéria je tu totižto vstavaná do záhlavného mostu, ktorý obsahuje aj nabíjací micro USB konektor, NFC a diódu indikujúcu pripojenie k smartfónu. Z tohto prechádzajú dopredu flexibilné vodiče, ktoré sú zakončené ďalšími ovládacími prvkami po stranách. Headset je určený pre aktívnych ľudí a skvelo sa hodí aj pre športovcov.

Náš tip
Test originálneho príslušenstva Sony

SBH80-hero-black-1240x840-9c649bcf1694dedc9583ad27bf3a2c63

Sony SBH80 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

30.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+