MojAndroid

Orange Android Roadshow 2017 má pred sebou svoju poslednú zastávku. Už túto sobotu, 25. novembra, sa stretnú fanúšikovia Androidu a technológií v hoteli Holiday Inn v Trnave, kde na vás budú čakať partneri so zaujímavými prednáškami. Vyskúšať si budete môcť tie najzaujímavejšie novinky z technologického sveta a zároveň budete môcť vyhrať množstvo atraktívnych cien!

Smartfóny a príslušenstvo od Huawei, Neffos a Sony

V priebehu akcie si budete môcť vyskúšať množstvo smartfónových noviniek a niektoré dokonca budete môcť aj vyhrať. Na jedného z vás čaká Huawei P9 Lite mini – novinka od spoločnosti Huawei, ktorá kombinuje kompaktné rozmery a atraktívnu hardvérovú výbavu pre tých, ktorí nechcú vo vrecku nosiť lopatu.

Spoločnosť TP-LINK zasa jedného z vás poteší balíčkom nového príslušenstva Neffos. Táto mladá smartfónová značka prichádza ako súčasť ekosystému produktov pre inteligentnú domácnosť, no zároveň ponúka atraktívny smartfón, ktorý naplní požiadavky väčšiny používateľov.

Spoločnosť Sony zasa obdaruje jedného z návštevníkov dizajnovým kúskom Sony Xperia L1. Telefón prináša tradične elegantný vzhľad od Sony spolu s veľkým 5,5″ displejom a decentnou výbavou.

Sony Xperia L1 5Európske Auto Roka 2017 na víkend

Návštevníci Orange Android Roadshow 2017 si budú môcť obzrieť a odviezť sa na Európskom Aute Roka 2017 – Peugeot 3008. Moderné SUV prináša obrovské generačné zmeny po stránke dizajnu aj výbavy a jeden z vás ho bude môcť vyhrať na víkend!

Poukážky na nákup zariadení Segway a navigácie Sygic

Medzi najdynamickejšie stánky na Orange Android Roadshow 2017 bude patriť určite aj stánok spoločnosti E-LIFE, ktorá tu predstaví najnovšie produkty značky Segway. Elektrické kolobežky a iné podobné premiestňovadlá, pričom neostane iba pri ich skúšaní. E-LIFE odmení hneď troch návštevníkov akcie poukážkami na nákup v oficiálnom e-shope v hodnote 50, 60, resp. 70 EUR. Okrem toho budete môcť počas akcie vyhrať licencie pre navigáciu Sygic, aby ste z akcie bezpečne trafili domov.

Registrácia a vstup zadarmo

Neváhajte preto a zaregistrujte sa na Orange Android Roadshow 2017 v Trnave už dnes. Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017 čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom. Ako vždy, aj teraz registráciou potvrdíte svoju prítomnosť a tým aj účasť v žrebovaní. V tom môžete vyhrať niektorú z hodnotných cien a počas celého trvania akcie sa môžete zapojiť do súťaží, v ktorých môžete vyhrať ďalšie atraktívne darčeky od našich partnerov.

23.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+