MojAndroid

Ďalšie stretnutie fanúšikov Androidu a technológií sa v tomto roku uskutoční poslednýkrát v Trnave. Tu sa s vami stretneme už 26. novembra v hoteli Holiday Inn Trnava. Tešiť sa samozrejme môžete na najnovšie zariadenia výrobcov, ako aj zaujímavý program.

Android-Roadshow-2014-Trnava-78-701x467

Novinky od najlepších výrobcov

Na podujatie zavítajú naši partneri Tatra Banka, Business Lease, Creative, HTC, Huawei, Lenovo, Samsung, CAT, Coolpad, Sony a ďalší. Generálnym partnerom akcie je Orange. Tešiť sa môžete na najnovšie zariadenia všetkých menovaných spoločností, vrátane HTC 10, Huaweiu P9, smartfónov Moto Z, Moto Z Play a ďalších zariadení od Lenova. Vyskúšať budete môcť aj novinky od Creative a Samsungu a svoje inovácie vám zas predstaví Tatra Banka.

Virtuálna realita a elektroautá

Okrem toho, si na akcii budete môcť vyskúšať virtuálnu realitu HTC Vive, Oculus Rift a zajazdiť si na elektromobile, ktorý donesie spoločnosť Greenway. Tešiť sa môžete aj na súťaže o hodnotné ceny.

orange-android-roadshow17

Presný program akcie pripravujeme a zverejníme ho už čoskoro. Už teraz je však isté, že sa máte na čo tešiť a k videniu bude toho skutočne veľa. Vstup na akciu je samozrejme zdarma, musíte sa však registrovať. Spraviť tak môžete na stránke AndroidRoadshow.sk.

registrovat sa

25.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+