MojAndroid

Opera predstavila svoju vlastnú bezplatnú VPN službu. Používať ju budeme môcť v samotnej aplikácii Opera pre Android. Momentálne však túto užitočnú službu nájdete iba v beta verzii.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

VPN zdarma priamo v prehliadači

Vývojári prehliadača Opera tvrdia, že už nie je nutné používať externú aplikáciu s VPN na to, aby ste mohli prehliadať. Údajne bude stačiť zapnúť túto funkciu v samotných možnostiach Opery. A čo je na tom najlepšie – VPN budete môcť používať úplne bez obmedzení a zdarma. Čo sa týka samotnej funkcionality, nesmieme zabudnúť spomenúť, že na výber budú servery z Európy, Ameriky a Ázie. To znamená, že máte možnosť výberu podľa toho, ku ktorému z týchto serverov sa nachádzate najbližšie. Nakoniec nechýba podpora VPN v súkromnom režime, ktorý sa dá nazvať aj ako “inkognito” mód.

Aký prehliadač používate na svojom smartfóne vy? Čo hovoríte na používanie VPN? Patríte k tým, čo VPN používajú hneď pre niekoľko účelov?

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Ako nastaviť VPN na Androide? | NÁVOD
Náš tip
Najlepšie internetové prehliadače pre Android | Tipy redakcie
Náš tip
Opera pre Android začne blokovať otravné upozornenia ohľadom cookies

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+