MojAndroid

Napriek tomu, že spoločnosť OnePlus má zatiaľ na konte iba jeden smartfón a niekoľko typov príslušenstva, stále ide o aktívneho výrobcu, ktorý pravidelne aktualizuje informácie o tom, čo sa vo firme deje a čo je na pláne. Aj preto je o spoločnosti pomerne dosť veľa počuť. Teraz začal OnePlus rozposielať pozvánky na tlačovú konferenciu, ktorá sa uskutoční 20. apríla. Zatiaľ ale nie je vôbec zrejmé, čo tu bude predstavené.

Samozrejme, ako prvá odpoveď sa núka nový smartfón OnePlus Two. Viaceré informácie ale doteraz naznačovali, že toho sa dočkáme až neskôr v priebehu roku. Prednedávnom sa zasa objavili informácie, že OnePlus predstaví tento roka až dve zariadenia, a je tak možné, že o pár dní uvidíme nejaký menší model s potenciálnym označením OnePlus Half.

Oneplus-One-foto-01

Bolo by veľmi zaujímavé, keby spoločnosť skutočne predstaví novú vlajkovú loď takto bez dlhšieho ohlásenia. 20. apríl je skutočne za rohom, a tak je pravdepodobnejšie, že pôjde o akési menej významné zariadenie. Oficiálny blog spoločnosti ale prednedávnom uviedol správu o tom, že v príprave je nový typ zariadenia, aký v portfóliu spoločnosti zatiaľ chýba. Mohlo by tak ísť teoreticky o tablet, alebo nositeľné príslušenstvo. Sme preto zvedaví, čo si OnePlus pre svojich fanúšikov pripravil a akonáhle budeme mať viac informácií, okamžite vám ich poskytneme.

Zdroj: Phandroid

18.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+