MojAndroid

Už je to raz tak – film Star Wars sa stal skvelým marketingovým nástrojom. Snáď kdekoľvek, kam túto tematiku prinesiete, strhne na seba pozornosť. Či už je to svet dronov, špeciálnych edícií smartfónov, krytov, tém a podobne. Nuž a pred nedávnom sme písali o špeciálnej edícii OnePlus 5T v téme Star Wars, ktorá sa už začala predávať v Indii.

Ako však vyšlo najavo, v balíčku je okrem samotného smartfónu s tematikou Hviezdnych vojen aj malé prekvapenie. Je určené všetkým kreatívcom, keďže si ho najskôr musíte odhaliť a potom vyskladať.

Bez dlhých rečí, máme tu však spoiler. Na špeciálnej kartičke musíte najskôr dešifrovať odkaz zložený z veľkých písmen v zmysle “počmárajte plochu ceruzkou”. Ceruzka, alebo modrá zvýrazňovača v prípade Android Centralu, odhalí odkaz, ktorý vám káže: “Nájdite tajnú priehradku a pozrite si predpoveď počasia na Anch-To.”

V malej krabičke sa totiž nachádza skladačka, ktorá vám po zložení vytvorí holograf. Vojdete do aplikácie Počasie od OnePlus a vyhľadáte Ahch-To (planéta v Star Wars) a po umiestnení hologramu na dané miesto vám premietne odkaz od R2-D2, nech vás Sila sprevádza.

Zdroj: androidcentral.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+