MojAndroid

Niektorí výrobcovia Android smartfónov prinášajú aj limitované verzie svojich vlajkových zariadení. Tak sme mohli byť v minulosti svedkami napríklad limitovaných verzii vlajkových modelov Samsung s dizajnom filmových titulov ako Batman či Ironman. Teraz prichádza ďalšia limitovaná edícia. Pôjde STAR WARS edíciu zariadenia OnePlus 5T.

Náš tip
OnePlus 5T prichádza vo farbe “Lava Red.” Predná stena je čierna!
Náš tip
OnePlus 5T porazil v testoch nabíjania Pixel 2 XL, iPhone 8 Plus a Galaxy S8+

OnePlus 5T Star Wars

Limitovaná edícia prichádza len necelý týždeň po uvedení novej farebnej varianty “Lava Red” na čínsky trh. Zariadenie bude tentokrát ponúkať biele farebné prevedenie zadnej steny s červeným logom série STAR WARS v spodnej časti zariadenia. Posuvník pre vypnutie zvukov je v tomto prípade červený. Tlačidlá hlasitosti a vypnutia sú následne, rovnako ako celá predná stena, v čiernej farbe.

Na smartfóne sa očakáva tiež prítomnosť tapiet a tém, ktoré by korešpondovali s pripravovaným filmom série STAR WARS – The Last Jedi. Zariadenie by malo ísť do predaja za zatiaľ neznámu cenu už 16. decembra 2017. Predaj by mal byť spočiatku obmedzený na indický trh a k dispozícii si výrobca pripraví podľa dostupných informácií len 150 000 kusov. Dostupnosť na iných trhoch aktuálne nebola potvrdená.

Náš tip
OnePlus 5T nemá certifikáciu IP 68. Obsahuje však vodotesné prvky

Ktoré farebné prevedenie OnePlus 5T sa vám páči viac? Temná čierna, výstredná “Lava Red” alebo limitovaná STAR WARS edícia? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: gizmochina

4.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+