MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

Batéria: Vysoký nadpriemer

Tu sa dostávame k jednej veľkej výhode modelu OnePlus 5T oproti ostatným vlajkovým lodiam konkurencie. Je ňou výdrž batérie s kapacitou 3300 mAh, ktorá je vysoko nadštandardná. Telefón zvládne bez problémov náročný pracovný deň a večer vám môže kľudne zostať aj 40 percent batérie. Pri striedmejšom používaní nemáte problém dostať sa na výdrž aj dva celé dni, čo je na aktuálne pomery dnešných smartfónov veľmi dobrý výsledok. Lepšie na tom momentálne je, čo sa týka vlajkových lodí, asi len Huawei Mate 10 Pro so svojou 4000 mAh batériou.

OnePlus príjemne prekvapil vlastnou technológiou rýchleho nabíjania s názvom Dash Charge, ktorá je na trhu už nejaký ten rok. OnePlus 5T spolu s OnePlus 5 sa dokážu nabiť najrýchlejšie spomedzi všetkých vlajkových lodí na trhu. Nabíjanie je naozaj bleskové. Pri testoch tieto modely úplne rozdrvili konkurenciu. Za 30 minút sa dokážu nabiť z 0 na 57 percent, čo je vynikajúca hodnota. To znamená, že polhodina nabíjania vám stačí na celý bežný pracovný deň. Pri takto rýchlom nabíjaní by ste si mohli pomyslieť, že batéria musí mať vysokú teplotu. Opak je ale pravdou, mám pocit, že telefón sa počas  nabíjania nezahrieva skoro vôbec. Ale aby som len nechválil, úplne tu chýba bezdrôtové nabíjanie, čo môže niekomu prekážať.

OnePlus 5T: Záverečné hodnotenie

OnePlus 5T je veľmi slušné zariadenie, ponúka nekompromisný výkon, výbornú kvalitu spracovania, dlhú výdrž a veľmi rýchle nabíjanie, poteší taktiež kvalitný fotoaparát a podpora Dual SIM. Celé to ešte zlepšuje cena, ktorá je oveľa nižšia, ako ceny telefónov s podobnými parametrami. Na druhú stranu, chýbajú stereo reproduktory, akákoľvek certifikácia zvýšenej odolnosti, potešila by aj optická stabilizácia fotoaparátu.

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 
8.5

OnePlus 5T

OnePlus 5T je mierne vylepšený nástupca modelu OnePlus 5, ktorý ponúka aktuálnejší displej s pomerom strán 18:9, minimálne rámiky, snímač odtlačkov prstov sa presunul na zadnú stranu. Za cenu okolo 500€ má iba minimálnu konkurenciu, pretože podobne vybavené modely stoja väčšinou o niekoľko stoviek viac. Rýchly procesor, obrovská pamäť RAM a dostatočne veľké úložisko vás určite nesklamú, rovnako ako takmer čistý Android a veľmi dobré odladenie systému. Zamrzí použitie len jedného mono reproduktora, chýbajúca zvýšená odolnosť voči vode a chýbajúca optická stabilizácia fotoaparátu.zobraziť celú recenziu
80 %
Konštrukcia a dizajn
80 %
Displej
90 %
Výkon
90 %
Výdrž batérie
90 %
Cena
80 %
Fotoaparát

  • Výkon, rýchlosť a stabilita systému
  • Slušné fotoaparáty
  • Výborná výdrž a najrýchlejšie nabíjanie na trhu
  • Cena

  • Chýbajúca OIS
  • Chýba zvýšená odolnosť voči vode
  • Potešili by stereo reproduktory
23.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+