MojAndroid

Spoločnosť OnePlus neupustila od pozvánkového systému ani tento rok pri predstavení svojho smartfónu OnePlus 2. Systém je síce jednoduchší, no na možnosť skutočne si kúpiť nový telefón budete musieť stále čakať pomerne dlho. Ak ale čakanie nie je vašou silnou stránkou, môžete využiť úplne prvý výpredaj, počas ktorého bude možné kúpiť si OnePlus 2 bez nutnosti vlastniť pozvánku.

Výpredaj sa uskutoční v pondelok, 12. októbra a bude trvať iba jednu hodinu. Aby neboli ukrátení užívatelia nikde vo svete, toto hodinové okno bude premenlivé v závislosti od regiónu, resp. časového pásma. V každom regióne (Ázia, Európa, Severná Amerika) však bude výpredaj spustený práve o 12:00 lokálneho času. To sa týka aj slovenských fanúšikov, ktorí si budú môcť OnePlus 2 kúpiť bez pozvánky od 12:00 do 13:00 SELČ. OnePlus pritom upozorňuje, že zákazníci budú môcť využiť iba to okno, ktoré sa týka ich časového pásma.

Náš tip
RECENZIA | OnePlus 2: Zabijak vlajkových lodí v druhom vydaní

OnePlus_Two_recenzia-2

Počas výpredaja bude na jednu objednávku možné získať maximálne 2 zariadenia, no počet objednávok nie je obmedzený. Ak ste doteraz otáľali s kúpou nového OnePlus 2, alebo ste už netrpezlivo čakali na svoju pozvánku, teraz máte skvelú príležitosť. Cena telefónu štartuje už na 329 EUR, čo je pri skvelej výbave telefónu naozaj veľmi dobrá ponuka.

Zdroj: OnePlus via pocketnow

9.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+