MojAndroid

Pamätáte si ešte na to, keď ste na načítanie internetovej stránky museli niekedy čakať aj niekoľko minút? A spomínate si na to, ako stránky v tom čase vyzerali a aké obmedzené možnosti ponúkali? Pre väčšinu z nás ide o nostalgické spomienky na počiatky popularizácie internetu, keď sme na webe väčšinou iba hľadali informácie a akákoľvek ďalšia aktivita bola nemožná. Služba Oldweb.today vás teraz prenesie do týchto dôb a aby bol zážitok dokonalý, staré webové stránky vám zobrazí v tradičných prehliadačoch a aj s tradičnými rýchlosťami.

oldweb_1

Zážitok je skutočne autentický, no ak nemáte niekoľko minút času, ani to neskúšajte. Načítavanie stránok je skutočne extrémne pomalé. Vybrať si ale môžete akúkoľvek stránku z ktoréhokoľvek obdobia a pridať ešte môžete aj niektoré z archaických prehliadačov, ktoré celý zážitok zvýraznia. Ide o pekný nástroj na vyvolanie nostalgie, no jeho použitie je skutočne veľmi obmedzené. Našu stránku sa nám nepodarilo načítať vôbec a pri pokuse načítať Google spred niekoľkých rokov sme sa dostali do radu, keď pred nami bolo ešte 2000 požiadaviek iných užívateľov. Hrozné.

Zdroj: Gizmodo

4.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+