MojAndroid

Populárna aplikácia pre vytváranie a úpravu dokumentov je teraz na Google Play dostupná za skvelú cenu 0,79€. Vývojári zlacnili aplikáciu OfficeSuite Pro, ktorá sa za obvyklých podmienok dá kúpiť približne za 12€. Akcia potrvá do 4. júla, preto si ju nenechajte ujsť.

OfficeSuite Pro 6  okrem iného ponúka integráciu cloudových služieb Dropbox, Box, SugarSync, Google Drive a podporu dokumentov vo formátoch Word, Excel, Powerpoint alebo PDF. Samotná aplikácia v sebe ukrýva niekoľko softvérových doplnkov, medzi ktoré patrí napríklad prehliadač súborov alebo čítačka e-mailov. Čaká na vás jednoduché a intuitívne používateľské prostredie.

Nič nebráni tomu, aby ste si OfficuSuite Pro najskôr vyskúšali a až neskôr zakúpili. Na Google Play je totiž zadarmo dostupná aj trial verzia, ktorá po dobu siedmich dní ponúka plnú funkcionalitu platenej PRO verzie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 9.3.11997
Aktuálna cena: 9,99 €
Verzia: 9.3.11997
Aktuálna cena: 9,99 €

Zdroj: androidpolice

27.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+