MojAndroid

Ďalší týždeň prináša novú dávku článkov a medzi nimi nesmie chýbať ani Obedná prestávka. Dnes sa budeme venovať veľmi zaujímavej Android hre s názvom Ocean Tower, ktorá sprácováva budovateľský motív. Vašim cieľom je vybudovať čo najväčší a čo najlepší mrakodrap široko ďaleko, preto si pripravte vaše rýchle prsty a vaše Android zariadenie. Začíname!

Ocean Tower je strategická Android hra, v ktorej musíte postaviť svoj vlastný mrakodrap priamo v oceáne. Začať musíte úplne “od piky” a musíte budovať poschodie po poschodí. Sprievodca vás na začiatku prevedie celým prostredím hry a naučí vás, ako máte jednotlivé poschodia budovať, kedy máte budovať poschodia do výšky, kedy do hĺbky a naučí vás aj to, čo do jednotlivých poschodí musíte umiestniť, aby ste uspokojili zákazníkov. Postupne budete pridávať rôzne obchody, reštaurácie či iné služby, až kým nepostavíte všetky poschodia vo svojom mrakodrape a nevyplníte v nich všetko miesto. Samozrejme, že popri týchto činnostiach musíte robiť aj iné veci, ako napríklad vysýpanie smetí z každého pochodia, preto sa nemusíte báť, že vás táto hra bude nudiť svojou monotónnosťou či niečím iným. Ide o pekne spracovaný celok, ktorý ponúka pekný gameplay na pokračovanie.

      

Android hra Ocean Tower je graficky aj principiálne spracovaná veľmi jednoducho, preto si ju môže nainštalovať naozaj každý na skoro každé Android zariadenie. Nároky samotnej hry by nemali byť náročné, náročná je táto hra len na veľkosť, nakoľko disponuje 39 MB veľkým inštalačným balíkom. Ak vás táto hra zaujala, môžete si ju bezplatne stiahnuť do svojho Android zariadenia pomocou nášho widgetu nižšie. Príjemné hranie!

13.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+