MojAndroid

Dnešná prestávka sa bude niesť v znamení hudby. Čo tak prekvapiť kolegov pri spoločnom obede a zahrať im napríklad známu pesničku Kohútik jarabí? S aplikáciou Perfect Piano – Perfektný klavír – nie je nič jednoduchšie.

     

Možno si poviete, že klavír na mobile je nezmysel, no opak je pravdou. Dnešné displeje a multidotyková technológia dokážu hranie na virtuálnom klavíri zjednodušiť. Aplikácia podporuje plnú dĺžku kláves, ktoré si posúvate ukazovateľom v hornej časti obrazovky, rovnako ako hranie viacerými prstami, čo určite ocenia majitelia tabletov. Môžete si tiež prepínať medzi jedným a dvoma riadkami kláves aby ste dosiahli rozloženie, aké vám najviac vyhovuje. Bonusom je možnosť nahrávania a následného prehrávania vašich umeleckých výtvorov spolu s prehrávaním známych klavírnych ukážok.

Aplikácia je veľmi dobre prispôsobená pre mobily ako aj pre tablety a má naozaj realistický zvuk spolu s rýchlou odozvou. Preto neváhajte, sťahujte a prekvapte rodinu, kolegov či priateľov svojim talentom.

Verzia: 7.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

24.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+