MojAndroid

Ak ste aj vy fanúšikom jednoduchých hier, ktoré sú nenáročné na myslenie a pritom dokážu zabaviť na dlhú chvíľu, tak by sa vám mohol páčiť aj titul Marble Blast 3, ktorému sa dne budeme venovať v ďalšej časti nášho seriálu Obedná prestávka. Pripravte si svoje Android smartfóny a tablety, začíname :)

marble-blast-main

Marble Blast 3 je perfektne spracovaná hra v štýle hry Zuma. Na hraciu plochu neustále prichádzajú farebné guličky a vašou úlohou je strieľať do farebného hada guličky tak, aby ste spojili aspoň 3 v rovnakej farbe. Čím viac guličiek naraz odstrelíte, tým vyššie skóre dosiahnete. Body dostanete aj za combo, keď napríklad viackrát za sebou trafíte aspoň 2 trojice guličiek. Princíp hry je síce veľmi jednoduchý, no už po pár chvíľach zistíte, že to je náročnejšie, ako sa zdá!

Android hra Marble Blast 3 je už tretím pokračovaním tohto obľúbeného titulu. Prináša naozaj detailne spracovanú grafiku a množstvo herných možností, ktoré vám umožňujú stráviť desiatky minút hľadiac na displej vášho Android zariadenia. Hru sprevádzajú aj tematické zvuky a jej súčasťou je aj intuitívne a jednoduché ovládanie, takže sa nemusíte ničoho báť, ale naopak, mali by ste sa tešiť.

Marble Blast 3 je dostupné na Google Play Store bezplatne, ak sa vám táto hra zapáčila, môžete si ju stiahnuť pomocou nášho widhetu nižšie. V komentároch nám píšte, ako sa vám páči a či poznáte podobnú hru v lepšom spracovaní. Prajeme príjemné hranie!

Verzia: 1.2.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.8
Aktuálna cena: Zdarma

9.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+