MojAndroid

V ďalšej čast nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka sa pozrieme na jednoduchú Android hru Loot The Maze od slovenského štúdia Mefeesoft. Hoci je táto hra graficky menej náročnejšia, prináša pekne spracované ovládanie a gameplay, ktorý vás dokáže na chvíľu zabaviť.

loot-the-maze-main

Loot The Maze prináša príbeh robota, ktorý prechádza bludiskom, v ktorom zbiera korisť v podobe osemstenov rôznej veľkosti a farby. Rôznorodosť znamená aj inú hodnotu bodov, ktorú vám hra za zbieranie priradí, preto si rozmyslite, kadiaľ v bludisku pôjdete. Máte totižto obmedzené množstvo času a vašou úlohou je nazbierať v tomto limite čo najviac bodov. K dispozícii máte 2 herné módy – tréning a duel, na ktorý budete potrebovať partnera s nainštalovanou hrou a zapnutým Bluetooth.

loot-the-maze-1

Ovládanie tejto hry je veľmi jednoduché a intuitívne – na ľavej strane displeja nájdete tlačidlo so šípkou, ktorým robota rozhýbete dopredu. Jeho smer určujete pohybom prstu po displeji, čo je veľmi pohodlné a efektívne. Rozhodne to nikomu netreba vysvetľovať a príde na to hneď, ako si túto hru spustí.

loot-the-maze-2

Ak sa vám hra Loot The Maze pozdáva, môžete si ju nainštalovať pomocou nášho widgetu nižšie. Jej inštaláciou podporíte slovenskú prácu, ktorú môžete podporiť aj tak, že autorom pošlete váš feedback a poviete im, čo by v hre mohli vylepšiť alebo upraviť. Prajeme príjemné hranie!

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

4.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+