MojAndroid

Ak vám niečo hovoria tituly Beautiful Widgets, či Plume for Twitter, tak vás možno zaujme aj hra, ktorú si predstavíme v dnešnej Obednej prestávke. LevelUP štúdio sa totiž rozhodlo vstúpiť aj do sektoru s Android hrami, čoho výsledkom je veľmi dobre spracovaná logická hra so zábavným motívom – Peti. O čom táto hra je, si prečítate v nižšie písaných riadkoch.

Peti je skratka pre People for Ethical Treatment of Invaders, voľne preložené – Ľudia bojujúci za etické zaobchádzanie s mimozemšťanmi. Vašou úlohou tak bude zachraňovať nielen ľudí, ale aj mimozemšťanov. Hoci to znie ako návod pre akčný trhák, Peti je “iba” puzzle hra, ktorá vás však dokáže zaujať svojim spracovaním a gameplayom, ktorý vás zabaví napríklad počas dlhých letných večerov. Hoci táto hra prevzala ovládanie od zrejme najznámejšej hry na svete – Tetrisu, LevelUP štúdio do tejto hry pridalo pútavejšie farebné spracovanie a postavičky mimozemšťanov, ktoré vás zaujmú hneď po spustení prvého levelu. Vašou úlohou je z ktorejkoľvek strany okolo mimozemšťana zhromaždiť aspoň 3 kocky rovnakej farby, ktoré ho svojou energiou pošlú späť domov, do vesmíru.

  

Samozrejme, že môžete kocky “ničiť” aj iným spôsobom ako obkolesovaním mimozemšťanov. Môžete ich  aj zhromažďovať na seba alebo vedľa seba, tu vám však bude treba až štyri kocky. Celá hra ponúka až 4 svety plné levelov, ktoré vám neskôr ponúknu aj rôzne vylepšenia, ktoré vám pomôžu s prejdením levelov. Sú to napríklad dvojfarebné kocky (1. screenshot vyššie) či 12 rôznych síl, ktoré vám s jednotlivými levelmi pomôžu. Nižšie si môžete prezrieť trailer, ktorý vám prezradí, o čom hra Peti je.

Android puzzle hra Peti je dostupná bezplatne na Google Play Store. Ak vás tento titul od výborného vývojára LevelUP Studio zaujal, môžete si ho stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie. Prajeme príjemnú zábavu!

25.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+