MojAndroid

Vývojárske štúdio Neplhy Games uviedlo na Play Store svoju hru HeavenHell len pre niekoľkými mesiacmi a hru si už stiahlo viac ako milión požívateľov. HeavenHell je klasická arkádovka s kreslenou grafikou, ktorá je principiálne veľmi jednoduchá a preto je vhodná pre všetky vekové kategórie. V dnešnej Obednej prestávke si túto hru bližšie predstavíme a povieme si, čo všetko jej nainštalovaním môžete získať.

Mnohí z používateľov označujú Android hru HeavenHell za ekvivalent ku hernej pecke Angry Birds. Táto hra sa na najznámejší herný titul podobá hlavne svojou jednoduchosťou a silou pritiahnuť hráča každého veku, o jej obľúbenosti svedčí aj veľký počet inštalácií a vysoké hodnotenie na Google Play. Princíp tejto hry je veľmi jednoduchý. V hre bojujú anjeli proti démonom, nebo proti peklu. Vašou úlohou je pozbierať všetky diamanty na hracej ploche a poslať všetkých démonov do pekelnej lávy, ktorá sa nachádza pod vami. Ani jeden z anjelov pritom do lávy spadnúť nesmie a jediné, čo sa dovoľuje, je nezozbieranie všetkých diamantov. Pri hraní musíte využiť vašu logiku a základné fyzikálne vlastnosti ako príťažlivosť, pomôže vám aj to, že sa po dotknutí anjela či démona daná postavička zmení na kocku, prípadne späť na kruh. Takto môžete ovládať, ktorá postavička bude stáť na hracej ploche, a ktorá sa bude kotúľať v smere gravitačného zákona.

              

Hra je rozdelená do niekoľkých svetov, kde vás dokopy čaká až 80 levelov. To však určite nie je všetko, pretože vývojári pilne pracujú na nových leveloch a aktualizácie pre túto hru sú dostupné takmer pravidelne. Tešiť sa tak môžete na stále nové levely, ktoré vám zaručia, že vás táto hra zabaví na dlhšiu dobu, keď sa nudíte alebo máte chvíľku voľného času. Prostredie tejto hry je optimalizové tak pre tablety, ako aj pre Android smartfóny, preto sa nemusíte báť deformácie grafiky či niečoho podobného.

Android hra HeavenHell je dostupná na Google Play pre všetkých úplne bezplatne, preto neváhajte a nainštalujte si tento titul do svojho smartfónu či tabletu aj vy. Keďže je bezplatný, nič za to nedáte. Príjemné hranie!

22.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+