MojAndroid

V obchode Play ste možno zaregistrovali drobnú zmenu, ktorá tu pribudla pred nedávnom. Ide o špeciálnu záložku v sekcii Moje aplikácie a hry, ktorá vás informuje o tom, aké aplikácie v BETA verzii máte nainštalované vo svojom zariadení.

Play Beta1

Záložku nájdete v menu spolu s nainštalovanými a so všetkými aplikáciami a hrami. Novinka zrejme nadväzuje na oveľa jednoduchší systém používania BETA aplikácií. Až donedávna bol proces registrácie do BETA testovania pomerne náročný, no v poslednej dobe je už situácia iná a na trhu sa roztrhlo vrece s testovacími aplikáciami. Ako vidíte, aj my používame niekoľko testovacích verzií známych aplikácií a na niektoré z nich sme už aj zabudli. Nová záložka sa objavuje zrejme náhodne a ak ju ešte nevidíte, je pravdepodobné, že bude aj u vás aktivovaná už v najbližšej dobe.

Zdroj: sturcel.sk

30.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+