MojAndroid

Operátor O2 dnes predstavil svoje vynovené paušály, ktoré nesú názov O2 Paušál bez viazanosti. Prinášajú vyššie bonusy a ďalšie nové výhody. Samozrejme, bez toho aby ste sa museli viazať.

O2 Paušál s vykúpením viazanosti

Nová ponuka prináša päť nových paušálov, najlacnejší Modrý O2 Paušál začína od 15 Eur mesačne a najdrahší Diamantový O2 Paušál stojí 65 Eur mesačne. Po štyroch rokoch sa teda nič na prvý pohľad nezmenilo, názvy aj ceny paušálov ostávajú rovnaké. Zmeny prišli v ponuke – navýšil sa objem dát, prichádza prvý EÚ flat pre volania s SMS a ponuka platí aj pre viazaných zákazníkov u konkurenčných operátorov. Navýšenie dát z 1 GB na 2 GB platí pre Zlatý O2 Paušál a Platinový O2 Paušál získava 5 GB dát namiesto pôvodného balíčka 2 GB dát. Neobmedzené volania a SMS v SR a celej EÚ sú pre zákazníkov, ktorí  si vyberú Platinový a Diamantový O2 Paušál. K dispozícii vrámci EU je aj dátový balíček 5 GB dát a 15 GB dát vrámci O2 Paušálu. Žiaľ, balíčky dát sa pri nižších paušáloch nezvýšili a ostali na pôvodnej úrovni 100 MB pre Modrý a 500 MB pre Strieborný O2 Paušál.

Zvýšil sa aj Príspevok na nový mobilný telefón je aktuálna ponuka je nastavená pre O2 Paušál nasledovný:

  • Modrý O2 Paušál + 96 Eur na nové zariadenie
  • Strieborný O2 Paušál + 168 Eur na nové zariadenie
  • Zlatý O2 Paušál + 216 Eur na nové zariadenie
  • Platinový O2 Paušál + 384 Eur na nové zariadenie
  • Diamantový O2 Paušál + 528 Eur na nové zariadenie

Podľa prieskumu je na Slovensku až 3 milióny zákazníkov s paušálom a každý tretí človek by chcel odísť. O2 prináša možnosť pri prechode na O2 Paušál zaplatiť zmluvnú pokutu za zákazníka. O2 Paušál je tak odteraz aj pre zákazníkov, ktorí majú viazanosť aj u iného operátora. Pokutu preplatí až do výšky 150 Eur. O2 uhradí pokutu od iného operátora, zákazník však vo faktúre uvidí túto výšku pokuty, ktorá bude rozložená po 5 Eurách bez zmeny výšky faktúry. Ak sa rozhodne odísť z O2 skôr, tak počet mesiacov, ktoré tento bonus nedočerpal, mu bude vyúčtovaný v poslednej faktúre. Takto vie operátor predísť špekulantom, ktorí by chceli využiť len príspevok na splatenie pokuty u iného operátora. Podobnú akciu malo O2 v minulosti označenú ako bonus za prenos čísla. Bonus začínal na hranici 50 Eur a vyšplhal sa v predvianočnom období až na sumu 200 Eur za prenos čísla.

O2 Paušál ponuka

Pokrytie 4G rozširuje aj O2

O2 pripravuje aj nové pokrytie 4G siete na Slovensku. Tento rok O2 investuje najviac v histórii do svojej  mobilnej siete. Všetky detaily k novému pokrytiu prinesie už čoskoro, do konca roka plánuje masívnu kampaň.

O2 má novú hovorkyňu

Nová hovorkyňa O2 je Tereza Molnár, ktorá nastúpila do spoločnosti od prvého septembra. Nahradila Martinu Jamrichovú, ktorá odišla z pozície hovorcu v júni tohto roku. Tereza Molnár v minulosti pôsobila ako hovorkyňa v ČSOB.

6.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+