MojAndroid

Prinášame vám prehľad najaktuálnejších noviniek za mesiac november od operátora O2. V uplynulom mesiaci O2 rozšírilo pokrytie 4G sieťou vo viacerých slovenských mestách a prinieslo zákazníkom 200 eurový bonus za prenos telefónneho čísla a odporúčanie operátora známym.

5.11.2015: O2 prináša 200-eurový bonus za prenos telefónneho čísla a 200 eur za odporúčanie

O2 pre svojich zákazníkov prinieslo bonus za prenos telefónneho čísla vo výške až 200 eur. Rovnaký bonus môžu získať aj zákazníci programu O2 Paušál, ktorí nového zákazníka odporučia. Stačí, ak zákazník s aktivovaným programom O2 Paušál oznámi telefónne číslo zákazníka, ktorý prešiel do O2 na jeho odporučenie.

Bonus 200 eur pre nového aj existujúceho zákazníka Zákazníci, ktorí sa rozhodnú preniesť svoje číslo do O2, získavajú nárok na bonus v hodnote 200 eur. Ten sa im bude pripisovať nasledovných 40 faktúr vo výške 5 Eur. Bonus môžu využiť aj existujúci zákazníci O2 s aktívnym programom O2 Paušál, stačí ak odporučia nové číslo od iného operátora na prenos do O2 na program O2 Paušál. Základnou podmienkou pre získanie 200 eurového bonusu pre existujúceho zákazníka je oznámenie telefónneho čísla zákazníka, ktorý prechádza do O2 na jeho odporučenie, ešte pred ukončením prenosu nového telefónneho čísla. Zákazník môže mať v jednom čase aktívny len jeden bonus za prenos čísla alebo odporúčanie. Ponuka bonusov platí do 31. decembra 2015.

12.11.2015: 4G od O2 v Bratislave

O2 rozširuje pokrytie vlastnou 4G sieťou na hlavné mesto Bratislava. Zákazníci O2 tak môžu vo svojich smartfónoch a tabletoch využívať rýchly 4G internet, kdekoľvek sa v Bratislave nachádzajú. Operátor tak prináša možnosť sťahovať dáta priemernou rýchlosťou okolo 25 Mbps a odosielať ich priemernou rýchlosťou okolo 15 Mbps.

„Ako sme sa zaviazali, po Trnave prinášame 4G internet do ďalšieho mesta. Pokrytie najrýchlejšou mobilnou sieťou sme rozšírili na hlavné mesto. Naši zákazníci tak môžu pohodlne surfovať v 4G už napríklad aj na bratislavskej Kolibe, či v Podunajských Biskupiciach. V tomto roku tak budú môcť v 4G surfovať obyvatelia 13 najväčších miest na Slovensku, čím pokryjeme 25% populácie. Do konca budúceho roka chceme pokrytie touto sieťou zvýšiť na takmer 60 % populácie,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

18.11.2015: 4G od O2 v Košiciach

O2 rozširuje pokrytie vlastnou 4G sieťou na metropolu východu – Košice. Zákazníci O2 tak môžu vo svojich smartfónoch a tabletoch využívať rýchly 4G internet, kdekoľvek sa v Košiciach nachádzajú. Operátor tak prináša možnosť sťahovať dáta priemernou rýchlosťou okolo 25 Mbps a odosielať ich priemernou rýchlosťou okolo 15 Mbps.

23.11.2015: 4G od O2 v Martine

O2 podľa plánu rozširuje pokrytie vlastnou 4G sieťou na najväčšie slovenské mestá, tentokrát na Martin. Zákazníci O2 tak môžu vo svojich smartfónoch a tabletoch využívať rýchly 4G internet, kdekoľvek sa v Martine nachádzajú. Operátor tak prináša možnosť sťahovať dáta priemernou rýchlosťou okolo 25 Mbps a odosielať ich priemernou rýchlosťou okolo 15 Mbps.

26.11.2015: O2 Business Services vstupuje na slovenský telekomunikačný trh

Spoločnosť O2 Business Services Slovakia oficiálne vstúpila na slovenský telekomunikačný trh predstavením komplexného portfólia fixných aj mobilných telekomunikačných služieb a ICT riešení pre firemných zákazníkov.

“Vznik tejto spoločnosti vnímame ako jeden z ďalších míľnikov na slovenskom telekomunikačnom trhu. Vidíme obrovský priestor hlavne v segmente stredných a veľkých podnikov v poskytovaní komplexných služieb. Veríme, že práve títo zákazníci ocenia rozšírenie konkurencie najmä v oblasti mobilných služieb,” uviedol Stanislav Molčan, Country Manager O2 Business Services Slovakia.

Spoločnosť O2 Business Services bola založená v apríli 2015 ako organizačná zložka najväčšieho telekomunikačného operátora v Českej republike O2 Czech Republic. Počas uplynulých 8 mesiacov sa sústredila na budovanie siete, technologických platforiem a na vytvorenie ponuky produktov a služieb požadovaných v segmente firiem a korporácií. Služby boli spúšťané postupne od konca augusta a dnes majú naši zákazníci k dispozícii ich kompletné portfólio.

O2 Business Services poskytuje telekomunikačné a ICT služby firemným zákazníkom a korporáciám. Portfólio produktov a služieb úplne pokrýva ICT potreby firemných zákazníkov a zahŕňa dátové VPN, mobilné hlasové a dátové služby, fixné hlasové služby, prístup do internetu a cloudové služby. Spoločným menovateľom poskytovaných služieb je konvergencia, ktorá umožňuje zákazníkom využívať napr. výhody fix-mobil hlasových aj dátových virtuálnych privátnych sietí.

Zdroj: TS

30.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+