MojAndroid

Operátor O2 dnes potvrdil, že ide s dobou a predstavil novú sériu paušálov O2 Dáta. Tie sú, ako názov naznačuje, zamerané na dáta, pričom volania a SMS-ky sú až druhoradé. Za veľké objemy dát si ale operátor pýta rozumné peniaze, čo môže byť výhodou pre všetkých používateľov, ktorí málo telefonujú, no svoj dátový balíček prečerpajú už po prvom týždni zúčtovacieho obdobia.

Náš tip
O2 má za sebou úspešný rok 2016

O2 Dáta paušály

K dispozícii sú aktuálne tri paušály – Modré O2 Dáta, Strieborné O2 Dáta a Zlaté O2 Dáta. Podmienky a základný princíp je pri všetkých troch variantoch rovnaký. Veľa dát za rozumnú cenu. Zákazník má tiež na výber – môže si vziať ešte viac dát, alebo uprednostniť bonus na zariadenie na úrovni 72, 120, resp. 168 EUR.

O2 Data tlacovka 1

Paušály ponúkajú jednotnú cenu volaní 0,10 € / min. zo SR a z ČR do EÚ a aj jednotnú cenu SMS na úrovni 0,06 €. Pre tých používateľov, ktorí predsa len potrebujú aj volania, je k dispozícii balík 100 minút do všetkých sietí za 5 EUR mesačne navyše. Nové paušály zrejme nadväzujú aj na míľnik, ktorý dosiahla spoločnosť O2 v roku 2016. Svojou LTE sieťou pokryla už 70 % populácie Slovenska, a tak tieto paušály môžu v rýchlej sieti využívať skutočne mnohí zákazníci. Nové paušály sú tiež konkurenciou pre dátové paušály ostatných operátorov, ako napríklad Max Dáta od Orange.

O2 Data tlacovka 2

O2 Data tlacovka 3

Zdroj: O2.sk

1.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+