MojAndroid

Už od dnešného dňa sa zákazníci operátora O2 môžu tešiť na množstvo dát zadarmo. O2 totiž bude v lete rozdávať promokódy, vďaka ktorým bude možné získavať extra dáta úplne zadarmo. Tieto kódy budú umiestnené pri rôznych slovenských pamiatkach a zaujímavých miestach vrátane hradov, zámkov, parkov, jazier či kúpalísk. Jednoducho stačí, keď vyrazíte niekde von a je možné, že aj vy nájdete ďalšie promokódy, prostredníctvom ktorých môžete zväčšiť svoj dátový balíček. Môže ísť o nárast v podobe 100 MB, ale aj v hodnote celého dátového balíčka.

o2 data leto 2

„Leto je o relaxe – aktívnom aj pasívnom. Ľudia radi zdieľajú svoje zážitky, sú v kontakte so svojimi známymi a my ako férový operátor to chceme našim zákazníkom ešte uľahčiť, spríjemniť a hlavne byť pri tom. Preto bude počas leta môcť každý O2 zákazník získať extra dáta a to úplne zadarmo,” prezradil René Parák, riaditeľ korporátnej komunikácie spoločnosti O2.

Ako služba od O2 funguje

Promokóy si zákazníci budú aktivujú prostredníctvom aplikácie O2 Extra Výhody, SMS-kou alebo cez portál Moje O2. Prvý promokód na vás čaká v aplikácii už dnes, takže neváhajte a zväčšite si svoj dátový balík úplne zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov. Pri aktivácii cez aplikáciu je potrebné mať nainštalovanú jej najnovšiu verziu. Pri aktivácii cez SMS je potrebné zaslať správu v tvare “KOD znaky kódu” na číslo 99222. Okrem toho môžu zákazníci získať ďalšie dáta aj hraním online hier na www.extradata.o2.sk. Po uplatnení kódu sú dáta aktivované okamžite.

Screenshot_20160622-110529

S balíčkom aj bez neho

Ak využije promokód zákazník bez dátového balíčka, ten sa mu aktivuje ihneď a platí do konca fakturačného obdobia. Zákazník s už aktívnym dátovým balíčkom obnoví svoj dátový balíček okamžite po použití promokódu. Je teda na zákazníkovi, kedy sa rozhodne promokód využiť, pretože pri obnove balíčka sú dáta platné do konca fakturačného obdobia – pokiaľ nemá zákazník aktívnu službu Datahit. Zákazníci, ktorí majú aktivovanú službu Datahit, si nevyužité dáta prenesú do ďalšieho mesiaca. To znamená, že ak vám z dátového balíčka zostáva nevyčerpaných napríklad 200 MB a váš dátový balíček je 1 GB, ihneď po jeho obnovení budete mať k dispozícii 1 GB. Ak by ste ale s aktiváciou promo kódu počkali, až kým budet mať nevyčerpaných iba 10 MB, promo kód by mal pre vás väčšiu hodnotu. Tiež platí, že ak máte promo kódov dosť alebo ste dáta neprečerpali, ďalšie kódy môžete poslať kamarátom. Každý zákazník pritom môže do 31. 8. 2016 použiť maximálne 10 takýchto kódov.

Screenshot_20160622-112839

Zdroj: Tlačová správa

22.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+